خبر

 • تک بورد - Humble Bundle طی یک دهه گذشته 200 میلیون دلار برای امور خیریه جمع آوری کرده است

  Humble Bundle طی یک دهه گذشته 200 میلیون دلار برای امور خیریه جمع آوری کرده است
  24 روز و 6 ساعت قبل

  Humble Bundle این هفته اعلام کرد که بیش از 200 میلیون دلار برای شرکای خیریه مختلف خود جمع آوری کرده است ، زیرا این ایده بیش از یک دهه پیش طرح ریزی شد. در اینجا امیدواریم 200 میلیون دلار بعدی حتی سریعتر به دست آید.

  اولین "نرم افزار فروتن" در سال 2010 راه اندازی شد و به گیمرها اجازه داد قیمت خود را برای مجموعه ای از بازی های توسعه یافته مستقل تعیین کنند و هر مقدار از خرید مورد نظر خود را برای امور خیریه اختصاص دهند. این اولین تلاش بیش از 130،000 نفر را به خود جلب کرد ، و باعث شد تا بنیانگذار جف روزن دومین بسته نرم افزاری مستقل Humble Indie را راه اندازی کند.

  رزن و همکار کارمند Wolfire Games جان گراهام به سرعت به پتانسیل آنچه در آن اتفاق می افتد پی بردند و چرخیدند. پروژه خود را در یک پروژه جداگانه که از آن زمان شروع به کار کرده است ، انجام دهید.

  اما در سال 2017 ، وقتی زیرمجموعه Ziff Davis ، IGN Entertainment ، Humble Bundle را با مبلغ نامعلوم خرید ، اوضاع تغییر کرد. چند سال بعد ، هر دو روزن و گراهام از آنجا خارج شدند. این تغییر ، به گفته این شرکت ، به دلیل چشم انداز در حال توسعه نمای ویترین PC ضروری بوده است. هومبل در جولای گذشته گفت: "به روز رسانی به ما این امکان را می دهد تا قیمت های فوق العاده ای را در بازی ها ، کتاب ها و نرم افزارهای شگفت انگیز ارائه دهیم ، در حالی که از هرگونه خرید خیریه مهم حمایت می کنیم.

  در مورد نقطه عطف 200 میلیون دلار ، فروتن از جامعه به خاطر آنچه که تاکنون توانسته اند انجام دهد تشکر کرده و می گوید که منتظر کمک 200 میلیون دلاری بعدی برای خیریه های جهانی و محلی است.

  بررسی سریع سایت Humble نشان می دهد چندین بسته در حال اجرا ، از جمله بسته نرم افزاری بیستمین سالگرد Tropico با هشت قطعه محتوا که در حال حاضر حداقل 12.02 دلار در دسترس است و بسته نرم افزاری Fall VR Emporium که شامل هفت بازی با قیمت فقط 15 دلار است.

خبرهای دیگر از بازی