خبر

 • تک بورد - Hot Wheels Unleashed سپتامبر امسال برای رایانه ها و کنسول ها وارد می شود

  Hot Wheels Unleashed سپتامبر امسال برای رایانه ها و کنسول ها وارد می شود
  14 روز و 13 ساعت قبل

  استودیوی بازی های ایتالیایی ، Milestone Team ، یک بازی جدید بازی مبتنی بر مارک اسباب بازی Hot Wheels را ارائه داده است. این عنوان قرار است در تاریخ 30 سپتامبر برای رایانه های شخصی ، کنسول های آخرین و کنونی PlayStation و Xbox و همچنین Nintendo Switch منتشر شود.

  مدتی است که ما تحت درمان یک بازی ویدیویی Hot Wheels قرار نگرفته ایم و اکنون به نظر می رسد طرفداران با Hot Wheels Unleashed که در نتیجه مشارکت Mattel و Milestone حاصل می شود ، به خواسته های خود پاسخ می دهند. تیم.

  استودیوی بازی سازی مستقر در ایتالیا پیش پرده ای اکشن برای عنوان آینده خود منتشر کرده است ، که علی رغم فقدان فیلم واقعی از گیم پلی ، باید ایده ای راجع به هرج و مرج انتظار داشته باشد. همچنین دارای برخی از تصاویر زیبا ، با نور چشمگیر و مدل های واقعی ماشین ، گرچه باید دید که آیا همه آب نبات چشم باعث می شود که به بازی واقعی تبدیل شود.

  https://techbord.com Hot Wheels Unleashed سپتامبر امسال برای رایانه و کنسول وارد می شود

  با طراوت ، این بازی همچنین از چند نفره آفلاین نیز برخوردار است با یک حالت تقسیم صفحه نمایش ، علاوه بر چندین حالت تک نفره و مسابقه آنلاین.

  ماشین های زیادی را می توان انتظار داشت ، با سبک ها و ویژگی های منحصر به فرد رانندگی و همچنین برنامه ریزی قابل تنظیم. به طور واقعی Hot Wheels ، وسایل نقلیه در پیست هایی که در مکان های واقعی و دارای محیط های تعاملی تنظیم شده اند ، مسابقه می دهند و سقوط می کنند.

  Hot Wheels Unleashed باید چیز خاصی را به جدول بیاورد و با توجه به محتوای آن پر شود. برچسب قیمت 49.99 دلار برای بازی استاندارد که اکنون برای پیش خرید در کنار سه نسخه ویژه وجود دارد که توسط نسخه نهایی 89.99 دلاری Ultimate Stunt Edition جمع شده است.

خبرهای دیگر از بازی