خبر

 • تک بورد - Hot Wheels Unleashed بررسی: رانندگی قوی و ناهموار از طریق نوستالژی قالب گیری شده

  Hot Wheels Unleashed بررسی: رانندگی قوی و ناهموار از طریق نوستالژی قالب گیری شده
  19 روز و 6 ساعت قبل

  چند وصله از بزرگی فاصله دارد ، اما در حال حاضر یک مسابقه ماشین اسباب بازی خوب است.
  Hot Wheels Unleashed این هفته یکی از بهترین بازی های ویدئویی است که تا کنون با استفاده از ماشین های اسباب بازی مجاز ساخته شده است. صادقانه بگویم ، این مفهوم خاص لزوماً در بازی رایج نیست ، اما سری افسانه ای Micro Machines از Codemasters آب زیادی برای نوع خاصی از طرفداران مسابقه بازی نگه می دارد. این شرکت شایسته

  جزئیات بازی

  توسعه دهنده: Milestone Srl ناشر : Milestone Srl پلتفرم : رایانه (تست شده) ، پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، Xbox One ، Xbox Series X ، Switch تاریخ انتشار: 30 سپتامبر 2021 امتیاز ESRB : E برای همه قیمت : 49.99 دلار پیوندها: آمازون | فروشگاه پلی استیشن | ایکس باکس | نینتندو eShop | بخار | سایت رسمی

  با وجود این که ماشین های اسباب بازی مدل زیبا و محیط های زیبا می توانند به عنوان پایه ای برای مسابقات دوستانه مبتدی به نظر برسند ، در اینجا چنین نیست. در هفته آزمایش بازی قبل از شروع این هفته ، متوجه شدم که Hot Wheels Unleashed مانند یک دستگاه Micro Machines است که در بالای سری مدرن Trackmania قرار دارد. این چیز بدی نیست-و من به اندازه کافی با Unleashed وقت گذاشتم تا در مورد آن در Ars بنویسم ، زیرا فکر می کنم برخی از مردم از آنچه در اینجا اتفاق می افتد واقعاً لذت خواهند برد.

  اما شما شرایط بهتری خواهید داشت زمان با HWU از تصمیمات طراحی عجیب و پیچیده خود آگاه است-همراه با مبهم هایی در مورد وضعیت اقتصادی ماشین ها و پیست ها در بازی. HWU با گشودن پیستهای مسابقه بسیار کمی برای انتخاب از بین آنها به دوران بازیهای قدیمی باز می گردد-و کمپینی که باید برای باز کردن بسیاری از محتویات بازی در آن شرکت کنید. شما با سه ماشین اسباب بازی تصادفی انتخاب شده شروع می کنید که بین نمونه های واقعی ماشین های واقعی و اسباب بازی های شرکت تقسیم شده است. استخر دوم از سدان گرفته تا ماشین های مسابقه تا کیت از نایت رایدر تا دایناسورهای دارای چرخ متغیر است. با هر سطح کمپینی که شکست می دهید ، قفل "سکه" (که می تواند برای اتومبیل های جدید هزینه شود) و "چرخ دنده ها" (که می تواند خودروهای موجود را ارتقا دهد) باز می کنید.

  تبلیغات

  هر پیست مسابقه در Unleashed ترکیبی از یک اتاق از پیش ساخته شده و مجموعه ای از آهنگ های پلاستیکی قابل تشخیص و پلاستیکی ، معمولاً نارنجی یا آبی روشن. تصور کنید که وارد گاراژ شخصی می شوید ، سپس تقریباً بی نهایت از پلاستیک مستقیم ، منحنی ها ، حلقه ها و موارد دیگر را در سراسر فضا مسیریابی می کنید-در حالی که گهگاه از هندسه جهان (یک میز ، یک میز پیشخوان) به عنوان بخشی از مسابقات مشخص استفاده می کنید. خط این HWU است. انتظار می رود رانندگان به جای برداشتن سلاح ، موز یا اقلام تصادفی ، یک متر نیترو را جمع آوری کرده و خرج کنند-که عمدتاً هنگام رانندگی رشد می کند. در میانه دور با سرعت بالا روی ترمزها ضربه بزنید و وارد رانشی خواهید شد که به نظر می رسد حالت بازی آنلاین دارد اما کاملاً غیر واقعی نیست. این بازی بیشتر Forza Horizon است تا Ridge Racer یا Mario Kart. هرچه بیشتر رانندگی می کنید ، متر افزایش شما بیشتر می شود ، اگرچه پیست های مسابقه شامل نوارهای بنفش و سبز هستند که می توانید آنها را برای افزایش سریع و رایگان نیز هدایت کنید.

  نتیجه ، در سطح رانندگی محض ، بیشتر انفجار حرکت به دور یک پیچ منحنی غیرطبیعی از پیست پلاستیکی احساس خوبی دارد ، زیرا همراه با احساس سرعت مناسب ، یک فرمول مشخص برای نحوه رانندگی مطلوب خودروی شما و لذت بخش از ضربه زدن به دکمه تقویت کننده شما پس از یک رانش موفق در گوشتی فورا. و Milestone سالها پیشرفت بازیهای مسابقه ای خود را در ساخت پیستهای مسابقه باورنکردنی خود در جهان Hot Wheels به ارمغان آورده است ، مخصوصاً وقتی آهنگها بین سازه های پلاستیکی و محیطهای واقعی متناوب می شوند.

  ماشینهای خنده دار ، فیزیک جدی

  این گالری از عکس های شخصی من در بازی تشکیل شده است ، به همین دلیل شامل یک فید RTSS در بالا سمت چپ است. بیایید از لانه پرنده عبور کنیم. Milestone S.r.l / Mattel اگر نمی توانید بگویید ، این خط شروع در دهان یک دایناسور اسباب بازی است. Milestone S.r.l / Mattel Truckosaurus اشاره می کند. Milestone S.r.l / Mattel هنگام بازی آنلاین ، می توانید به قطعه بعدی لابی رأی دهید و پیش نمایشی از خم شدن آن را مشاهده کنید. Milestone S.r.l / Mattel Photo finish. Milestone S.r.l / Mattel نگاهی به پیست پیچیده بازی. Milestone S.r.l / Mattel استفاده از ویرایشگر آهنگ برای افزودن خطوط خودم به محیط های از پیش ساخته بازی. Milestone S.r.l / Mattel مسیرهای مغناطیسی یک ضرورت است تا خودروها از طریق نیروی جاذبه حرکت کنند. Milestone Srl / Mattel

  من واقعاً نمی توانم بگویم که در بین 40 آهنگ ساخته شده ، بوی بدی پیدا کرده ام ، اگرچه اتکای آنها به سازه های پلاستیکی یکسان و پنج صحنه ای که در دنیای واقعی اغلب استفاده می شوند ، توانایی آهنگ ها را از بین می برد. به عنوان مورد علاقه های شناخته شده در ذهن من باقی بماند. یکبار دیگر ، من با یک میز استخر ، یک میز "گیمر" و انواع آهنگ های پلاستیکی که شامل حلقه های حلقه ای و پیچ های وحشی و پر از نیترو است ، در زیرزمین هیپستر در حال مسابقه هستم. همه می توانند با هم شروع به تار شدن کنند.

  تبلیغات

  علاوه بر این ، مدل فیزیک "ماشین های کوچک که با سرعت زیاد در مسیرهای خم کننده حرکت می کنند" ، بی شک بیش از حد واقعی است ، حداقل در مورد اتومبیل هایی که از مسیر خارج می شوند اعلان لحظه ای و نیاز به درخواست "برای راه اندازی مجدد Y را نگه دارید". شتاب Unleashed در این لحظات به طرز وحشتناکی متوقف می شود و بدون یک آموزش مشروح که "ماشین های خنده دار ، فیزیک جدی" را توضیح می دهد ، که منجر به یک تجربه یادگیری تحریک کننده می شود. برخی از لحظات وارونه عبارتند از آهنگ های "برقی" که باعث می شوند چرخ ماشین شما ثابت بماند ، اما این یک استثنا است. مقدار مناسب بازی نیاز به مراقبت از تغییرات ناگهانی ارتفاع دارد که ممکن است خودرو را از پیست خارج کند ، در صورتی که در زمان اشتباه تقویت شود. بدتر از آن ، HWU به بازیکنان اجازه می دهد ماشین خود را هنگام پرواز در هوا بچرخانند-بنابراین شما می توانید چرخش های بیهوده و سرگرم کننده 360 درجه را انجام دهید در حالی که یک جهش مورد انتظار را از یک فاصله خنده دار و هیجان انگیز انجام می دهید. اما در صورتی که با زاویه اشتباه حرکت کنید ، راهی برای دور زدن مسیر خودروی هوایی خود به سمت نقطه فرود مطلوب وجود ندارد.

  HWU شامل جانوران پلاستیکی متحرکی است که به منظور ایجاد سرگرمی و حماقت به مسیرها طراحی شده است. یک عنکبوت عظیم می تواند تارهای کند کننده خودرو را در مسیر پیش رو شلیک کند و دهان مار می تواند به عنوان دروازه ای به مقصد بعدی شما باز و بسته شود. اما "می گوید" در مورد این هیولا به طرز غم انگیزی در نسخه راه اندازی بازی وجود ندارد. دهان مار شامل شمارش معکوس یا اشاره بصری برای باز یا بسته شدن آن نمی شود ، بنابراین تنها گزینه ایمن این است که هر زمان که می بینید ترمزها را محکم بزنید. تار عنکبوت به طور معمول با تقلب به کمک کامپیوتر تقویت می شود ، به این معنی که آنها معمولاً مستقیماً در مسیر مسابقه شما فرود می آیند و زمان بسیار کمی برای منحرف شدن از راه وجود دارد. این هیولاها ، همانطور که در حال حاضر کدگذاری شده است ، هر زمان که ظاهر می شوند ، سرگرم کننده را زیر پا می گذارند. نقطه عطف ، لطفاً آنها را بازبینی کنید.

خبرهای دیگر از بازی