خبر

 • تک بورد - Hideo Kojima می خواهد یک بازی ایجاد کند که تغییرات زمان واقعی را بر اساس بازیکن پخش کند

  Hideo Kojima می خواهد یک بازی ایجاد کند که تغییرات زمان واقعی را بر اساس بازیکن پخش کند
  1 روز و 21 ساعت قبل

  Hideo Kojima مدتهاست که به عنوان یک مبتکر شهرت دارد و بازی هایی را منتشر می کند که اغلب بی شباهت به چیزهای دیگر است. اما بعدی برای سازنده Metal Gear Solid چیست؟ بازی ای که بر اساس پخش کننده در زمان واقعی تغییر می کند چطور؟

  کوجیما در مصاحبه ای با مجله ژاپنی آنان (ترجمه سیلیکونرا) به کارهایی که در بوکتی: خورشید در دست شماست ، عنوان Game Boy Advance کونامی از 2003 اشاره می کند. این دستگاه دارای یک سنسور نور روی کارتریج بود که بازیکنان را تشویق می کرد تا در زیر نور خورشید بازی کنند ، که سلاح های خورشیدی قهرمان را برای استفاده در برابر خون آشام ها شارژ می کرد.

  "من می خواهم یک بازی ایجاد کنم که در واقعیت تغییر کند زمان. اگرچه افراد در سنین مختلف و حرفه های مختلف بازی یکسانی را انجام می دهند ، اما آنها به یک شیوه بازی می کنند. در عوض ، من می خواهم بازی بر اساس محل زندگی آن شخص و دیدگاه منحصر به فرد آن شخص تغییر کند. "کوجیما گفت. "از آنجا که شما با استفاده از نور خورشید خون آشام ها را شکست می دهید ، [Boktai] بر اساس مکان و زمان بازی شما تغییر می کند. این نوع ویژگی سیستم های ساخته شده توسط انسان را به زندگی واقعی متصل می کند. "

  < p> https://techbord.com هیدئو کوجیما می خواهد یک بازی ایجاد کند که دارای تغییرات زمان واقعی بر اساس بازیکن

  دارای یک سنسور نور است. کوجیما همچنین یک حسگر تنفس می خواست

  کوجیما بدیهی است که در مورد جاه طلبی های خود بسیار مبهم است ، اما جالب به نظر می رسد. وی در مصاحبه ای در سال 2003 گفت که برنامه دیگری برای بوکتی شامل یک سنسور اضافی روی کارتریج است که بوی نفس بازیکن را بوی می دهد. "من واقعاً می خواستم این را اضافه کنم! دشمنان خون آشام هستند ، درست است؟ بنابراین اگر شما چیزی را بخورید و روی میکروفن نفس بکشید ، همه آنها می میرند. (می خندد) "

  به نظر می رسد بقیه اعضای تیم از این ایده متنفر بودند. به نظر نمی رسد کاربردی ترین ویژگی باشد و هر کس به سیر حساسیت داشته باشد احتمالاً احساس می کند که کنار گذاشته شده است. با این حال ، این تفکر خارج از جعبه او را نشان می دهد ، حتی اگر برخی از مفاهیم بهتر از بقیه عمل کنند.

  با ظهور فناوری مدرن مانند هدست های VR و کنترلر PS5 DualSense ، کوجیما گزینه های زیادی دارد. برای ایجاد تجربه های جدید بازی ، و نه فقط آنهایی که بوی نفس شما را حس می کنند. شاید او بتواند به نحوی از هدست واقعیت مجازی که اخیراً نشان داده شده و برای دراز کشیدن استفاده می شود استفاده کند؟

  اوایل سال جاری ، کوجیما گفت که گیمرهای رایانه ای در مورد بازی ها خوش صدا و صاحب نظر هستند ، اما او هنوز محبت زیادی دارد برای پلت فرم.

خبرهای دیگر از بازی