HBO اولین تیزر را برای House of the Dragon منتشر کرد و اولین نگاه واقعی ما را به این مجموعه پیش درآمد اسپین آ">

خبر

 • تک بورد - HBO یک تیزر آتشین برای مجموعه پیش درآمد GoT House of the Dragon منتشر کرد

  HBO یک تیزر آتشین برای مجموعه پیش درآمد GoT House of the Dragon منتشر کرد
  20 روز و 2 ساعت قبل

  "رویاها ما را پادشاه نساختند. اژدها ها."
  HBO اولین تیزر را برای House of the Dragon منتشر کرد و اولین نگاه واقعی ما را به این مجموعه پیش درآمد اسپین آف بازی تاج و تخت نشان داد. این سریال که 200 سال قبل از وقایع قبلی خود تنظیم می شود ، آغاز پایان دوران سلطنت خانه تارگرین را نشان می دهد که در جنگ داخلی به اوج خود می رسد. علاوه بر خالقان جورج آر آر مارتین و رایان جی کوندال ، میگوئل ساپوچنیک-که ا

  این بار ، منبع اصلی فانتزی حماسی مارتین در سال 2018 ، آتش و خون ، یک تاریخ خیالی از پادشاهان تارگرین است. این امر با فتح هفت پادشاهی وستروس توسط ایگون اول آغاز می شود ، به دلیل داشتن سلاح های پیشرفته به شکل اژدها ، و پس از آن دوره ای از صلح نسبی. قسمت سوم بر پسران ایگون اول ، پادشاه انیس اول و پادشاه مایگور 1 متمرکز است. هنگامی که دومی می میرد ، پسر انیس ، جائهاریس اول ، به تخت آهنین می رود. جائریس اول دو پسر داشت ، اما هر دوی آنها قبل از پدر سلطنتی خود فوت کردند و در نتیجه بحران جانشینی آغاز شد.

  خواندن بیشتر

  چقدر آتش ، چقدر خون: پیش بینی های GoT prequel House of the Dragon

  دو قسمت پایانی Fire and Blood به پیامدهای آن بحران می پردازد و به نظر می رسد منبع اصلی این سری جدید باشد. در اصل ، یک شورای اربابان پادشاه ویسریس اول تارگرین را برای جانشین جهائریس اول انتخاب می کند و از شاهزاده خانم رنیس ولاریون عبور می کند ، یک اژدها زن معروف به "ملکه ای که هرگز نبود". ویسریس اول از همسر اولش پسری ندارد و تصمیم می گیرد که دخترش ، پرنسس راینیرا تارگرین ، جانشین او شود. اما این وستروس است ، بنابراین برخی دیگر برای تخت آهنین نقشه می کشند ، که مهمترین آنها Ser Otto Hightower ، Hand of the King - دختر او Alicent همسر دوم پادشاه می شود - و شاهزاده Daemon Targaryen ، برادر کوچکتر پادشاه است.

  تبلیغات

  ما از این اولین تیزر جزئیات بیشتری دریافت نمی کنیم ، اما به ما حس خوبی از ظاهر کلی و احساس نمایش می دهد. و با نگاهی گذرا به بازیگران ، پدی کانسیدین را در نقش پادشاه ویسریس اول مشاهده می کنید. اما دارسی به عنوان نسخه قدیمی Rhaenyra (میلی آلکوک نسخه جوانتر را بازی می کند) ؛ اولیویا کوک در نقش لیدی آلیسنت هایتاور ؛ دکتر یازدهم ، مت اسمیت ، در نقش شاهزاده دیمون ؛ Rhys Ifans در نقش Ser Otto Hightower؛ استیو توسن در نقش لرد کورلیس ولاریون ، معروف به "مار دریایی" ؛ و ایو بست در نقش رنیس ولاریون.

  بازیگران فیلم همچنین شامل سونویا میزونو به عنوان میساریا ، رقصنده خارجی تبار هستند. فابین فرانکل در نقش سر کریستون کول متولد درنیش ، شمشیرزن ماهر. گراهام مک تاویش در نقش سر هارولد وسترلینگ ، یکی از اعضای گارد پادشاه که به حفاظت از راینیرا متهم شده است. رایان کور در نقش سر هاروین استرانگ ، قوی ترین مرد در هفت پادشاهی ؛ جفرسون هال به عنوان دوقلوهای یکسان لرد جیسون و سر تایلند لنیستر (به وضوح دوقلوها در خط خونی لنیستر اجرا می شوند) ؛ دیوید هورویچ در نقش Grand Maester Mellos ؛ بیل پترسون در نقش لرد لیمن بیزبری ، استاد سکه ؛ و گوین در نقش لرد لیونل قوی هارنهال صحبت می کند.

  چیزی که تیزر نمی تواند به ما بگوید این است که آیا ساپوچنیک و کوندال می توانند آن جادوی اولیه بازی تاج و تخت را باز پس بگیرند و از گرفتاری های فصل های بعدی اجتناب کنند. سطح وسیعی از طرفداران حداقل این بار ، نمایش دهندگان از کتاب ها پیشی نمی گیرند. با این اوصاف ، آتش و خون نظرات انتقادی متفاوتی دریافت کردند و برخی از آنها شیوه روایت خشک آن را مورد انتقاد قرار دادند (یکی از منتقدان آن را به عنوان "مزخرف بی پایان ، خودسرانه" نپذیرفت) و دیگران آن را به عنوان "شاهکاری از داستانهای تاریخی محبوب" تحسین کردند. همانطور که آنی بوندل در سال 2019 برای Ars نوشت ، "شاید باید گفت هر بار که فصل یا سری جدیدی از بازی تاج و تخت ساخته می شود: خدایان یک سکه را به هوا می اندازند و جهان نفس خود را نگه می دارد تا ببیند چگونه فرود می آید. "

  خانه اژدها باید سال آینده در HBO Max نمایش داده شود.

  تیزر رسمی House of the Dragon ، که در سال 2020 به HBO Max می آید.

  لیست تصویر توسط YouTube/HBO Max

خبرهای دیگر از بازی