techbord.com Halo 4 در 17 نوامبر به عنوان بخشی از مجموعه Master Chief به کامپیوتر می آید

چیزی که باید منتظر آن بود: گیمرهای رایانه های شخصی سالها در انتظار لذت بردن کامل از حق رای دادن Halo در رایانه های شخصی بودند ، اما به لطف تلاش های مداوم توسعه دهنده 343 Industries ، این انتظار بالاخره پایان یافت. از زمان نوشتن ، Halo Reach ، ODST ، 1 ، 2 و 3 همگی در رایانه در دسترس هستند ، اغلب با گرافیک بازسازی شده و گیم پلی بهینه شده برای رایانه شخصی. به زودی Halo 4 بسیار ستایش شده به جمع آنها

این بازی از طریق رایانه به عنوان بخشی از Master Chief Collection در تاریخ 17 نوامبر برگزار می شود که کمی بیش از یک هفته دیگر باقی مانده است. اگر هنوز در رایانه های شخصی به حق رای دادن علاقه مند نشده اید ، این هشت روز خوب به شما فرصت می دهد تا بقیه بازی ها را ضایع کرده و آنها را انجام دهید.

لازم به ذکر است که ، Halo 4 در حال ورود به MCC است ، روشی که 343 صنایع بسته بندی را ساختار داده اند به خصوص سخت نیست. در صورت تمایل می توانید تک تک بازی ها را به صورت پاپ با 10 دلار خریداری کنید (که ODST به استثنای 5 دلار است). این می تواند مفید باشد اگر قبلاً برخی از بازی ها را روی کنسول انجام داده باشید (یا PC ، در مورد Halo 1 و 2).

Halo 4 به عنوان بخشی از Halo: The Master Chief Collection ، در تاریخ 17 نوامبر. بیدار شوید و به سمت Requiem بروید. pic.twitter.com/nc67lRNEyG

- Halo (Halo) 9 نوامبر 2020

مایکروسافت نوید تجربه "بهینه سازی" شده با پورت رایانه Halo 4 را می دهد ، اگرچه ما کاملاً نیستیم مطمئن باشید که در حال حاضر چه چیزی را در پی خواهد داشت. Halo 4 هرگز یک بازی زشت به نظر نمی رسید و حتی طبق استانداردهای امروزی نیز نسبتاً خوب نگه داشته می شود. با این حال ، به عنوان متعصبان رایانه شخصی ، مطمئناً به برخی گزینه های اضافی گرافیکی و اصلاحات منفی نخواهیم گفت.

اگر علاقه مند نیستید که یک باره MCC یا حتی Halo 4 را بخرید ، یک خیابان دیگر در دسترس شماست: Xbox Game Pass. این سرویس که در رایانه شخصی در دسترس است ، اکنون ماهیانه 10 دلار (پس از افزایش قیمت اخیر) با هزینه شما روبرو خواهد شد و به شما امکان دسترسی به بازی های فراوان از جمله کل MCC را می دهد.

اگر فقط یک بار بازی در عناوین را برنامه ریزی کنید ، Game Pass می تواند ارزش بسیار خوبی برای شما باشد. می توانید در اینجا درباره خدمات بیشتر بیاموزید.

Halo 4 در 17 نوامبر به عنوان بخشی از مجموعه Master Chief به کامپیوتر می آید
gaming/halo-4-در-17-نوامبر-به-عنوان-بخشی-از-مجموعه-master-chief.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.