خبر

 • تک بورد - Half-Life: Mod Alyx

  Half-Life: Mod Alyx "بدون VR " یک به روزرسانی پیشرفت چشمگیر جدید دریافت می کند
  9 روز و 1 ساعت قبل

  Half-Life 3 (یا Half-Life: Episode 3؛ هر کدام را که ترجیح می دهید) احتمالاً به این زودی ها منتشر نخواهد شد ، اما بهترین چیز بعدی را در سال گذشته در قالب Half-Life: Alyx - Valve به دست آوردیم بیش از یک دهه ورود حق رای دادن. متأسفانه ، به عنوان یک عنوان VR ، برای بسیاری از طرفداران کنسول و رایانه های شخصی غیرقابل دسترسی بود. خوشبختانه ، اگر جامعه مدینگ بازی در این مورد حرفی برای گفتن داشته باشد ، مم

  در صورت عدم وجود حلقه ، Half-Life: Alyx مداران از زمان انتشار 23 مارس به دنبال راه هایی برای حذف یا کاهش وابستگی های VR بازی هستند. این حالت ها سعی دارند تا به نوعی تجربه را "مسطح" کنند و بازی را به طور کامل در دستگاه های ورودی سنتی ، مانند کنترل کننده یا صفحه کلید و ماوس قابل پخش کنند.

  مدرسها از جهات مختلف به این کار نزدیک می شوند. برخی به سادگی سیستم های کنترل را از بازی های قبلی برداشته و آنها را به Alyx انداخته اند ، در حالی که دیگران - مانند SoMNst - بیشتر روی تغییر آنچه در آنجا وجود دارد متمرکز هستند.

  در یک ویدیوی جدید به روز رسانی پیشرفت ، SoMNst یک قسمت کوتاه از بازی (شامل سیستم متروک مترو) را نشان می دهد که با مود "بدون VR " خود اجرا می شود - و تاکنون بسیار چشمگیر به نظر می رسد. این دارای یک مدل دید اول شخص مناسب (لنگر شده) است (و آن را شبیه FPS سنتی می کند) ، انیمیشن های جدیدی برای همه موارد از بارگیری مجدد تا هدف قرار دادن مناظر ، و حتی "camera viewpunch " در هنگام شلیک بازیکن یا ضربه خوردن توسط دشمن

  ما همچنین می بینیم که SoMNst دستکش های جاذبه Alyx را چند بار فعال می کند تا اشیا dist دور را بگیرد ، اگرچه هنوز انیمیشن مناسبی برای این اقدام وجود ندارد. مدرس می گوید سایر ویژگی ها ، مانند ایستگاه ساخت Alyx ، "کار" هستند ، اما هنوز قبل از اینکه راحت آن را روی صفحه نشان دهند ، به چند تنظیم نیاز دارند.

  SoMNst هنوز هیچ VR mod برای بارگیری در دسترس نیست ، اما امیدوارم که قبل از ورود یک ساخت قابل پخش به وب ، مدت زمان طولانی تری طول نکشد. در صورت بروز ، مطمئناً به شما اطلاع خواهیم داد.

خبرهای دیگر از بازی