خبر

 • تک بورد - Grand Theft Auto: The Trilogy در 11 نوامبر: Cartoonier ، flashier و Game Pass-ier

  Grand Theft Auto: The Trilogy در 11 نوامبر: Cartoonier ، flashier و Game Pass-ier
  4 روز و 13 ساعت قبل

  انتقال از دوران PS2 به معنای به روز رسانی از بالا به پایین است-به علاوه مزاحمت هایی در Xbox Game Pass ، PS Now. تا زمانی که فاش شدن بازی جمعه به صورت زنده اجرا شود ، نگاه به طرز شگفت آوری به خوبی محافظت می شد. ظاهر جدید در یک تریلر یک دقیقه ای قابل مشاهده است که تاریخ انتشار آن 11 نوامبر برای خانواده کنسول های Xbox ، PS4/PS5 ، Nintendo Switch و رایانه شخصی (از طریق Rockstar Games Launcher) است.

  ویدئوی آشکار امروز در درجه اول لمس بصری را از بالا به پایین نشان می دهد که در هر سه بازی مجموعه (Grand Theft Auto III ، GTA Vice City و GTA San Andreas) اعمال شده است ، با چند تغییر "پاک کردن" در مقایسه یک نسخه وانیلی از هر بازی به همان اندازه بازسازی شده آن. بر خلاف نمای پشت سر گیم پلی معمولی ، این فیلم عمدتاً شامل صحنه های بریده است ، اما ما هنوز به اندازه کافی می بینیم تا به تغییرات جسورانه هنری Rockstar Games نگاهی بیندازیم.

  به لطف تریلر با تمرکز بر صحنه های سینمایی ، ما دید واضحی از نحوه به روزرسانی راک استار دست های حجیم و میکی موس مانند شخصیت ها به دست هایی با جزئیات مانند انگشتان جداگانه دریافت می کنیم. Rockstar به منظور افزودن افزودنیهای جدید در حالی که به کد و انیمیشن های اصلی بازی وفادار است ، از زیبایی ظاهری کارتونی استفاده کرده است ، که شاید در گالری قبل و بعد در جایی که یک رئیس اوباش با دستان خود اشاره می کند بیشتر قابل مشاهده باشد. دارای چهره ای کارتونی تر با وضوح بالاتر همچنین در هر عکس مشخص می شود که Rockstar از بافت های با رزولوشن بیشتر ، وضوح سایه بیشتر ، بهبود انسداد محیط ، افزایش هندسه مدل و مرحله ای کاملاً جدید از روشنایی از پیش پخته و پویا استفاده می کند. آنچه ممکن است در عکس های صفحه نمایش ناخوشایند به نظر برسد ، در تریلر کامل ویدئویی این سه گانه (که در انتهای این مقاله تعبیه شده است) بسیار بهتر به هم می پیوندد.

  بازسازی شده. وانیل بازسازی شده وانیل بازسازی شده وانیل

  علاوه بر این ، و مسلماً بسیار مهم است ، مجموعه کنترل هر بازی به روز شده است تا به GTA V شباهت بیشتری داشته باشد ، همراه با هدف گیری سلاح قفل شده و نقشه راه سفارشی. نسخه نینتندو سوییچ دارای کنترل های حرکتی قابل تغییر و پشتیبانی از صفحه لمسی است - هرچند هنوز نمی دانیم که آیا این نسخه از وفاداری و وضوح بیشتر یا نرخ فریم بیشتر پشتیبانی می کند.

  تبلیغات

  دارندگان PlayStation 5 و Xbox Series X/S می تواند عملکرد "حداکثر 60 فریم در ثانیه" را انتظار داشته باشد. متأسفانه ، Rockstar هنوز مشخص نکرده است که چه عملکردی در کنسول های Xbox One و PlayStation 4 انتظار می رود. دارندگان رایانه های شخصی با کارت های گرافیک Nvidia RTX می توانند با استفاده از DLSS عملکرد بیشتری را از سه گانه خارج کنند. در حالی که فیلم های امروزی به وضوح برخی از بازتاب های تقویت شده و دقیق تر را نسبت به سه گانه اصلی به تصویر می کشد ، به نظر می رسد که بر خلاف سیستم های ردیابی اشعه نسل فعلی ، از تکنیک های پردازش ساده تری استفاده می کنند. سکانس های پرواز سه گانه را بسیار زیباتر کنید (و امیدوارم از شیء بسیار کمتری در ظاهر رنج ببرید). " src = "https://techbord.com/picsbody/2110/6755-1.jpg" alt = "https://techbord.com Grand Theft Auto: The Trilogy در 11 نوامبر: Cartoonier ، flashier و Game Pass-ier"> بزرگنمایی/جزئیات قابل مشاهده بیشتر در این منظره شهری سکانس های پرواز سه گانه را بسیار زیباتر کنید (و امیدوارم از شیء بسیار کمتری در ظاهر رنج ببرید).

  سه گانه به طور کامل توسط Uncover Engine 4 توسط Grove Street Games ، استودیوی قدیمی Rockstar پشتیبانی شده است و تجربه انتقال کلاسیک های سازنده بازی به کنسول ها و سیستم عامل های مختلف تلفن های هوشمند را دارد.

  < h3> خواندن بیشتر LA Noire برای بارگیری در یک Switch استاندارد بسیار بزرگ است و هزینه آن 60 دلار است و به نظر نمی رسد گزینه ای برای خرید هر بازی به صورت جداگانه وجود داشته باشد. با این حال ، در همان روزی که سه گانه کامل منتشر می شود ، GTA San Andreas: The Definitive Edition به عنوان یک پول رایگان مستقل برای پرداخت به مشتریان Xbox Game Pass در کنسول های Xbox راه اندازی می شود. تقریباً یک ماه بعد ، در 7 دسامبر ، GTA III: The Definitive Edition روی سرویس PlayStation Now سونی قرار می گیرد. نسخه های فیزیکی این سه گانه در ماه دسامبر نیز راه اندازی می شود ، اگرچه ما کنجکاو هستیم که ببینیم چه مقدار از نسخه سوئیچ روی کارتریج آن عرضه می شود و چقدر به دانلود بعدی نیاز دارد.

  بدون نگاه واضح به به روزرسانی های UI و مکانیک های کلی گیم پلی ، ما دقیقاً می پرسیم که این بسته 60 دلاری چقدر بهتر از استفاده از بسیاری از حالت های موجود در نسخه اصلی بازی رایانه شخصی است. اگر توصیه های ما در اوایل این ماه را از دست داده اید ، ممکن است رویاهای تعدیل کننده شما نان تست باشد - زیرا Rockstar به طور رسمی تمام نسخه های قدیمی بازی ها را از ویترین فروشگاه مانند Steam حذف کرده است. (اگر قبلاً آن بازی ها را خریداری کرده اید ، حداقل می توانید آنها را بارگیری ، دسترسی و اصلاح کنید.)

  تریلر GTA Trilogy: The Definitive Edition

خبرهای دیگر از بازی