خبر

 • تک بورد - Gran Turismo 7 به دلیل چالش های مربوط به تولید همه گیر ، به سال 2022 بازگردد

  Gran Turismo 7 به دلیل چالش های مربوط به تولید همه گیر ، به سال 2022 بازگردد
  17 روز و 16 ساعت قبل

  نظر ویرایشگر: مسابقه آینده Polyphony Digital ، Gran Turismo 7 ، تاریخ راه اندازی هدف اصلی خود را در سال 2021 برآورده نمی کند. این کمی گیج کننده است اما با توجه به همه گیری و سابقه پلی ، ما از پذیرش کاملاً متعجب نیستیم. در اینجا امیدواریم که زمان توسعه بیشتر بازی را از خوب به عالی سوق دهد.

  Gran Turismo 7 در 11 ژوئن سال 2020 و هنگام رونمایی از PlayStation 5 اعلام شد. علی رغم نام آن ، این هشتمین بازی در مجموعه اصلی خواهد بود که قدمت آن به گران قیمت Gran Turismo برای PlayStation اصلی در سال 1997 برمی گردد. نسخه های اولیه در سال 2001 با عرضه Gran Turismo 3: A-Spec به اوج فروش رسید. در PS2.

  اخیراً در مصاحبه GQ با جیم رایان ، رئیس جمهور و مدیرعامل Sony Interactive Entertainment ، نماینده سونی تأیید کرد که چالش های تولید مربوط به همه گیری ، بازی را از سال 2021 تا 2022 عقب انداخته است.

  "با همه گیری مداوم ، این یک وضعیت پویا و در حال تغییر است و برخی از جنبه های مهم تولید بازی در طول چند ماه گذشته کند شده است" ، نماینده گفت ، وعده داده است که اطلاعات بیشتری در مورد تاریخ انتشار بازی هنگام آنها در دسترس قرار می گیرند.

  Gran Turismo 7 مطمئناً در بهار گذشته بخشی از آن را در پیش نمایش اعلام کرد ، اما مانند هر مسابقه شبیه سازی ، در نهایت به احساس بازی می رسد. اگر وسایل نقلیه رفتار و رفتاری مانند آنچه در دنیای واقعی انجام می دهند ، گرافیک پیشرفته به معنای اسکات نیست. خوشبختانه ، وقتی صحبت از سیم کارت های مسابقه می شود ، Polyphony Digital سابقه خوبی دارد.

خبرهای دیگر از بازی