خبر

 • تک بورد - Google Stadia beta برای iOS فقط

  Google Stadia beta برای iOS فقط "هفته ها " از طریق یک سرویس گیرنده وب Safari وارد می شود
  26 روز و 9 ساعت قبل

  شکستن دیوار: به نظر می رسد شرکت ها راهی برای انگشت بستن بینی خود در محدودیت های شدید اپل در سیستم عامل های پخش بازی در نظر گرفته اند. انویدیا ، مایکروسافت ، آمازون و اکنون گوگل برای دریافت خدمات بازی ابری خود در آیفون ، به برنامه های وب متوسل می شوند. س realال اصلی این است که آیا اپل اجازه می دهد این باغ باغچه ای خود را نقض کند یا بهانه ای برای له شدن آن در نظر می گیرد؟

  روز پنجشنبه ، Google اعلام کرد که Stadia از طریق یک سرویس گیرنده وب که با Safari Mobile کار خواهد کرد ، به iOS می آید. غول جستجو گفت که بتا عمومی قرار است در هفته های آینده آغاز شود. با نزدیک شدن به زمان آزمایش باید اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه شود.

  Stadia قبلاً از طریق یک برنامه بومی در تلفن های Android در دسترس بوده است. در حالی که یک برنامه Stadia برای iOS وجود دارد ، اما بیشتر بی فایده است زیرا شما فقط می توانید حساب Stadia خود را از طریق آن مدیریت کنید. این بازیها را برای پخش جریانی نمی کند.

  همانطور که شنیده اید ، مرحله اول پشتیبانی iOS به Stadia می آید! منتظر کارهای آینده باشید https://t.co/RECHwxl5Iz pic.twitter.com/Yj8bFaAG3R

  - Stadia (GoogleStadia) 19 نوامبر 2020

  موضع گیری اپل در مورد برنامه های بازی با ابر از نظر ماهیت تا حدودی متناقض است. در حالی که این شرکت به طور عمومی می گوید این نوع برنامه ها مجاز است ، اما سیاست های داخلی آن بازی ها را برای تأیید به صورت جداگانه ارسال می کند. این کار نه تنها وقت گیر است ، بلکه هدف پخش جریانی بازی ها را نیز از بین می برد.

  اعطای اعتبار در زمان اعتبار ، اولین بار کاربران Reddit با یک راه حل برای بازی کردن بازی های Stadia در گوشی های آیفون. مرورگر سفارشی "استادیوم " آنها از ماه سپتامبر در فروشگاه App در دسترس بود. متأسفانه ، اپل در اکتبر برنامه را در معرض دید قابل توجه رسانه ای قرار داد. دلیل رسمی آن این بود که مرورگر استادیوم از API های iOS به روشی که "اپل" در نظر نگرفته است استفاده می کرد. " . بنابراین مایکروسافت و آمازون اعلام کردند که کار بر روی یک سرویس گیرنده وب برای xCloud و Luna (به ترتیب) را شروع کرده اند که از مرورگر Safari آیفون برای پخش جریانی بازی ها استفاده می کند. اندکی پس از آن ، شایعاتی مبنی بر اینکه Nvidia ممکن است همان کار را با GeForce Now انجام دهد ، ظاهر شد ، اما این گزارش ها را تأیید نمی کند. با این حال ، به محض این که چیزی در باغ دیوارهای اپل راه اندازی شده است ، می تواند تغییر کند.

  اعتبار تصویر: dennizn

خبرهای دیگر از بازی