خبر

 • تک بورد - Google Stadia این هفته مستقیماً به YouTube جریانی مستقیم می رود

  Google Stadia این هفته مستقیماً به YouTube جریانی مستقیم می رود
  چند ثانیه قبل

  سلام ، اتفاقی افتاد که Stadia به طور یکپارچه با YouTube کار کند؟ قرار بود ما مستقیماً از Stadia به YouTube فیدهای مستقیم پخش کنیم. همانطور که در حال حاضر است ، برای اجرای مستقیم شما باید یک نرم افزار پخش جریانی جداگانه داشته باشید. خوشبختانه ، گزارش شده است که از 9 دسامبر تغییر می کند.

  بیش از یک سال از زمان راه اندازی آن می گذرد و Stadia فقط عملکرد محدودی در YouTube دارد. بازیکنان می توانند بازی های Stadia خود را به صورت مستقیم پخش کنند ، اما فقط از طریق نرم افزار شخص ثالث. با این حال ، از روز چهارشنبه ، پخش ویدئو به YouTube به یک عملکرد بومی در Stadia تبدیل می شود.

  هنگامی که Google Stadia را معرفی کرد ، قول داد که سرویس بازی ابری کاملاً با YouTube سازگار باشد. به عنوان مثال ، بازیکنان قرار بود بتوانند با کلیک یک دکمه روی ویدیو ، یک بازی را آتش بزنند یا با YouTube مورد علاقه خود به جلسه بپیوندند.

   https://techbord.com Google Stadia

  می رسد در حالی که هنوز ویژگی های تعامل ویدئویی در هیچ کجا دیده نمی شود ، 9to5Google هنگام تلاش برای شروع پخش ، متوجه گزینه جدید "مستقیماً پخش مستقیم در YouTube " شوید. این عملکرد برای اکثر کاربران خاکستری است و غیر قابل انتخاب است ، اما برای تعداد کمی از آنها فعال است. گوگل به The Verge تأیید کرد که 9 دسامبر ، که فردا است ، برای همه عرضه می شود. با این حال ، فقط در برنامه وب در دسترس خواهد بود. مشخص نیست که آیا به چه زمانی به برنامه های بومی Chromecast Ultra یا Android راه پیدا می کند.

  افزودن ویژگی پخش مستقیم YouTube با یک کلیک همزمان با راه اندازی Cyberpunk 2077 است. CD Projekt Red ' S epic action RPG تا جمعه رسماً منتشر نمی شود ، اما برخی از کاربران Stadia و PC می توانند از فردا شروع به بازی کنند ، بسته به منطقه زمانی آنها نسبت به نیمه شب GMT.

  اعتبار تصویر: The Verge

خبرهای دیگر از بازی