خبر

 • تک بورد - Google برای جلب بازی های جدید Stadia ، تقسیم درآمد سخاوتمندانه تری را ارائه می دهد

  Google برای جلب بازی های جدید Stadia ، تقسیم درآمد سخاوتمندانه تری را ارائه می دهد
  15 روز و 12 ساعت قبل

  Platform فروش 3 میلیون دلاری نخست فروش عناوین جدید را با کاهش 15 درصدی مواجه خواهد کرد.
  امروز به عنوان بخشی از سخنرانی اصلی Stadia ، Google از اقدامات مختلفی برای جذب بازی ها و ناشران بیشتر به سرویس بازی های جریانی خود خبر داد. در این میان تقسیم درآمد سخاوتمندانه تری برای ناشران در سیستم عامل وجود دارد. از ماه اکتبر ، گوگل برای هر بازی جدید در Stadia فقط 15 درصد درآمد 3 میلیون دلاری اول را کا

  با فرض کاهش استاندارد 30 درصدی صنعت ، این بدان معناست که ناشران باید 450،000 دلار بیشتر از هر بازی قبل از بازگشت گوگل به حد استاندارد در آستانه 3 میلیون دلار بدست آورند (نماینده گوگل به آرس گفت که "Stadia در حال حاضر درآمد رقابتی ارائه می دهد شرایطی را با شرکای خود به اشتراک بگذارید که با آنچه معمولاً از سایر سیستم عاملهای صنعت مشاهده می کنند مطابقت دارد "). معامله سخاوتمندانه تر فقط در مورد "بازی های تازه امضا شده" در Stadia از اکتبر تا اواخر سال 2023 اعمال می شود ، هرچند ، به این معنی که ناشرانی که زود وارد Stadia شدند ، افزایش عناوین میراث خود را از دست خواهند داد.

  بیشتر بخوانید آخرین بازی رایگان Google Stadia فقط چند هزار بازیکن دارد. Google همچنین از طریق اشتراک 10 دلار در ماه Stadia Pro ، به طور مستقیم تری از درآمد بازی هایی که Stadia به عنوان رایگان ارائه می دهد ، به ناشران می دهد. 70 درصد از درآمد Stadia Pro اکنون از این ماه با ناشران "هر عنوان جدیدی که وارد Stadia Pro می شود" تقسیم می شود. این درآمد بر اساس تعداد "روزهای جلسه" (به عنوان مثال کاربران فعال روزانه در روز) که در هر عنوان در میان همه کاربران Stadia Pro ثبت شده است ، بین ناشران تقسیم خواهد شد.

  سرانجام ، گوگل می گوید که برای افزایش ارزش پیوندهای "کلیک برای پخش" که توسعه دهندگان و ناشران Stadia می توانند ایجاد کنند ، برنامه جدید بازاریابی شرکت های وابسته را راه اندازی می کند. از اوایل سال 2022 ، اگر یک بازیکن با استفاده از یکی از آن پیوندهای پخش فوری در Stadia Pro ثبت نام کند ، توسعه دهنده یا ناشر پشت این پیوند اولین پرداخت ماهیانه 10 دلاری را که با اشتراک انجام می شود (پس از یک ماه استفاده رایگان) دریافت می کند . Google می گوید امیدوار است که این پرداخت اضافی "انگیزه ای برای [توسعه دهندگان و ناشران] برای استفاده از این پیوندهای ساده و تخصصی برای کمک به بازیکنان در بازی های خود در Stadia در شبکه های اجتماعی ، فیلم های YouTube ، تبلیغات ، مشارکت ها - یا هر کجا که می توانید کلیک کنید یک پیوند. "

  تبلیغات

  از اواخر سال 2019 با 22 عنوان ، Stadia موفق به جذب 195 بازی به این سرویس شده است ، طبق لیستی که توسط پلیس آندروید نگهداری می شود. کمی از 303 عنوان موجود در PS4 در یک نقطه مشابه از چرخه زندگی آمریکای شمالی (یعنی جولای 2015) یا 221 بازی که Xbox One در آن مرحله داشت کمی فاصله دارد.

  لیست بازی های Stadia شامل 51 عنوان است که از ابتدای سال 2021 به این سرویس ملحق شده اند. اکثر این عناوین در سیستم عامل های دیگر قبل از راه اندازی Stadia در دسترس بوده اند ، و فقط تعداد معدودی مختص پلت فرم پخش جریانی هستند.

  ReadingEx-Stadia بیشتر در مورد سو mis مدیریت و ضعف ارتباطات گوگل درگیر هستند در ماه فوریه ، گوگل اعلام کرد که بخش داخلی و بازیهای Stadia خود را تعطیل می کند ، اقدامی که برای 150+ کارمند این بخش شوک آور بود. در ماه مه ، جان عدالت ، مدیر استادیا ، اندکی پس از گزارش های عمومی مبنی بر اینکه این سرویس به شدت تخمین مشترک را از بین می برد ، گوگل را ترک کرد.

خبرهای دیگر از بازی کردن