خبر

 • تک بورد - GoldenEye 007 پس از 24 سال در آلمان ممنوع شد

  GoldenEye 007 پس از 24 سال در آلمان ممنوع شد
  7 روز و 15 ساعت قبل

  GoldenEye 007 در سال 1997 برای Nintendo 64 منتشر شد و به سرعت به یکی از محبوب ترین بازی های این کنسول در اکثر نقاط جهان تبدیل شد. اما هرگز در آلمان منتشر نشد.

  قبل از انتشار، آلمان GoldenEye را به عنوان "رسانه های مضر برای جوانان" طبقه بندی کرد و آن را در لیست بازی هایی قرار داد که به مدت 25 سال از فروش یا بازاریابی در این کشور منع شده بودند. . اما فقط 24 سال از آن زمان می گذرد و بازی اکنون ممنوع نشده است.

  این اتفاقی نیست. GoldenEye به صورت دستی از لیست به درخواست یک نهاد با ادعای ادعایی در مورد بازی حذف شده است، احتمالاً نینتندو یا یکی از همکاران آنها.

  در شرایط مشابه، Blood Rayne 1 و 2 حذف شدند. از لیست زمانی که ریمستر دو بازی اعلام شد. (که در 18 نوامبر منتشر خواهد شد.) بعید است که GoldenEye به دلیل مشکلات پیچیده مجوزش، بازسازی مجددی دریافت کند، اما احتمالاً در حال انتشار مجدد است.

  https://techbord.com GoldenEye 007 پس از 24 سال در آلمان ممنوع شد

  هواداران این فرنچایز اشاره کرده اند که این بازی افزوده ای طبیعی به بازی خواهد بود. بسته الحاقی آنلاین نینتندو سوییچ جدید، که بر روی بازی های کلاسیک تمرکز دارد و شامل 9 مورد از کاتالوگ N64 است. GoldenEye می‌تواند فرصتی برای نینتندو باشد تا بازیکنانی را که به دلیل مشکلات فنی که در حال حاضر در بازی‌های بسته ناامید شده‌اند راضی کند.

  در حالت ایده‌آل، نینتندو کمی بیشتر در پورت GoldenEye قرار می‌دهد.

  یکی دیگر از پیوندهای بین لغو ممنوعیت بازی و انتشار مجدد آن، اتفاقی است که دو هفته گذشته برای Dying Light تیرانداز زامبی افتاد. پورت سوییچ آن در آمریکا و آسیا راه اندازی شد، اما نه در اروپا. ظاهراً توسعه دهندگان آن فراموش کرده اند که در سال 2015 در آلمان ممنوع شده است، و چون دفاتر اروپایی نینتندو در آلمان هستند، نمی توان آن را به صورت دیجیتالی در هیچ کجای قاره فروخت.

  احتمالاً نینتندو از این اتفاق ناگوار درس گرفته است درخواست داد تا GoldenEye زودهنگام لغو ممنوعیت شود تا از هر گونه مشکلی جلوگیری شود. مایه تاسف بود اگر بعد از تقریباً یک ربع قرن، بازی نمی توانست آنطور که شایسته است عرضه جهانی داشته باشد.

خبرهای دیگر از بازی