خبر

 • تک بورد - GoldenEye 007 آماده عرضه دیجیتالی در Xbox است

  GoldenEye 007 آماده عرضه دیجیتالی در Xbox است


  21 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ یکی از بهترین بازی‌هایی که تاکنون روی نینتندو 64 راه‌اندازی شده است، به زودی بر روی سخت‌افزار مدرن قابل بازی خواهد بود. TrueAchievements فهرست دستاوردهای GoldenEye 007 را به اشتراک گذاشته است، تیراندازی اول شخص Rare که بر اساس فیلم جیمز باند 1995 GoldenEye ساخته شده است. بر اساس این انتشار، جزئیات هنوز کمیاب است، بنابراین ما مطمئن نیستیم که آیا این یک بازسازی، بازسازی یا انتشار م

  لیست دستاوردها با آنچه که در سال گذشته با بازسازی لغو شده GoldenEye 007 برای XBLA همراه بود متفاوت است. در مجموع، 55 دستاورد وجود دارد که به امتیاز بازی 1000 می رسد.

  چند عکس دیگر از Xbox Achievement از GoldenEye 007 pic.twitter.com/TFROZ6SMrh

  — Wario64 (@Wario64 ) 1 ژانویه 2022

  بازی‌های مبتنی بر فیلم (و بالعکس) معمولاً بسیار وحشتناک هستند، اما GoldenEye 007 یک استثناء نادر بود. کمپین تک‌نفره و مکانیک‌های گیم‌پلی و گرافیک عالی بود. با این حال، جایی که بازی واقعاً درخشید، در حالت چند نفره محلی چهار نفره بود. من فقط می توانم تصور کنم که چند ساعت روی این عنوان سوختم، دور یک CRT کوچک 19 اینچی در حال پخش The Man With the Golden Gun با دوستانم جمع شده بودم.

  نشت دستاورد نشان می دهد که این بازی ابتدا برای Xbox منتشر می شود. این امیدواری وجود دارد که نینتندو روزی آن را به استیبل Switch Online خود برای بازی روی دستی خود اضافه کند. Banjo-Kazooie، دیگر عنوان Rare، اخیرا برای Switch Online Expansion معرفی شد. شاید GoldenEye 007 بعدی باشد؟

  این فقط یک سوال برای ما باقی می‌گذارد: آیا بازی در نقش Oddjob «تقلب» بود؟


  تگ ها:

  goldeneye , آماده , عرضه , دیجیتالی , xbox


  v 6
خبرهای دیگر از بازی