خبر

 • تک بورد - GOG Spring Sale با هزاران تخفیف بازی و 20 نسخه نمایشی قابل پخش ارائه می شود

  GOG Spring Sale با هزاران تخفیف بازی و 20 نسخه نمایشی قابل پخش ارائه می شود
  2 روز قبل

  فروش فصلی: GOG قبلاً یکی از فروشگاههای یک نفره برای بازیهای قدیمی بود ، اما این روزها فهرست آن بسیار گسترده تر است و عناوینی از هر دو حوزه AAA و Indie را شامل می شود. یکی از راه های بازگشت این پلتفرم به کاربران ، فروش مکرر آن مانند Steam است ، مانند آخرین Spring Spring که امروز شروع شده است.

  این فروش که تا 5 آوریل ادامه داشته باشد ، وعده تخفیف تا 92 درصد تخفیف در بیش از 3000 مقاله را دارد. برخی از این فروش ها برای بازی ها ، برخی دیگر برای DLC خواهد بود ، اما به هر ترتیب ، بسیاری از قیمت های گوشتی برای شما وجود دارد که دندان خود را فرو ببرید.

  ما نمی توانیم همه 3000 مورد را پوشش دهیم فروش در اینجا ، اما ما سعی خواهیم کرد توجه برخی از موارد قابل توجه را جلب کنیم. به عنوان مثال Mad Max به تازگی به GOG اضافه شده است و قیمت آن به طور موقت 75 درصد کاهش یافته و به 5 دلار رسیده است. این انقلابی ترین بازی جهان باز روی کره زمین نیست ، اما هنوز هم ارزش آن را دارد که حداقل چند ساعت از وقت شما را بگیرد ، به خصوص اگر عاشق ماجراهای پس از آخرالزمانی هستید.

  GOG این است همچنین توجه شما را به نسخه کامل Heroes of Might و Magic 3 جلب می کند که در 48 ساعت اول بهار فروشی 90 درصد تخفیف دارد و به شما اجازه می دهد برای کمتر از یک دلار آن را بدست آورید.

  https://techbord.com GOG Spring Sale با هزاران تخفیف بازی و 20 نمایش قابل پخش قابل دسترسی است

  سایر موارد بخصوص شیب دار تخفیف ها برای چندین عنوان تحسین برانگیز دهه گذشته آمده است و تغییر می کند. اینها شامل Deus Ex: Mankind Divided and Human Revolution (به ترتیب 6.74 و 2.99 دلار) ، XCOM 2 (4.79 دلار) ، The Witcher 3 (7.99 دلار) ، گوهر پنهان Drakensang (2.99 دلار) و ستون های خارق العاده ابدیت 1 (15.99 دلار) و 2 ( 23.99 دلار.) به عبارت دیگر ، GOG 's Spring Sale فرصتی عالی برای امتحان برخی از کارهای کلاسیک مدرن است که ممکن است تا این مرحله از آنها اجتناب کرده باشید.

  در حالی که آخرین معاملات را مرور می کنید ، باید همچنین نگاهی بیندازید به مجموعه برنامه ریزی شده "به زودی به شکوفایی" GOG. این یک مجموعه کوچک متشکل از 20 دموی بازی است که به شما امکان می دهد هر دو بازی جدید و آینده را امتحان کنید قبل از اینکه پول سختی را که بدست آورده اید به سمت آنها بیندازید. من شخصاً Backbone Prologue (برای علاقه مندان به داستانهای پلیسی سخت) و System Shock Demo را توصیه می کنم.

  همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، فروش در 5 آوریل 2021 ، در ساعت 13:00 به وقت محلی به پایان می رسد. متأسفانه ، این بار دیگر بازی رایگان داده نشده است (زمان بندی شده یا غیر از این) ، اما ما تصور می کنیم که فروش Heroes of Might & Magic 3 به اندازه کافی نزدیک است.

خبرهای دیگر از بازی