خبر

 • تک بورد - GOG Blood Omen: Legacy of Kain را برای فروش سیزدهمین سالگرد خود به رایانه باز می آورد

  GOG Blood Omen: Legacy of Kain را برای فروش سیزدهمین سالگرد خود به رایانه باز می آورد
  22 روز و 10 ساعت قبل

  GOG با فروش بیش از 100 بازی ، سیزدهمین سالگرد فروشگاه بازی رایانه ها را جشن می گیرد. بسیاری از تخفیف های عمیق در این فروش RPG است ، هم کلاسیک و هم مدرن ، اما شامل برخی از بازی های شوتر اول شخص و بازی های ماجراجویی نیز می شود. GOG با انتشار اولین بازی Legacy of Kain در فروشگاه خود ، سرفصل فروش است ، این اولین باری است که نسخه رایانه شخصی از زمان عرضه خرده فروشی اصلی 1997 تا کنون به صورت دیجیتالی در

  Silicon Knights و Crystal Dynamics Blood Omen: Legacy of Kain را در سال 1996 در پلی استیشن اصلی منتشر کردند و اکتیویژن سال آینده پورت رایانه شخصی خود را منتشر کرد. این مجموعه محبوب Legacy of Kain را ایجاد کرد که تا سال 2003 Legacy of Kain: Defiance برای چهار بازی دیگر اجرا شد. این سریال قهرمانان خون آشام کین و رازیل را در دنیای تخیلی نوسگوت دنبال می کند. اولین بازی اغلب به عنوان چیزی شبیه به تیره تر کلون The Legend of Zelda توصیف می شود.

  بازی Blood Omen اصلی آخرین بازی این سری است که هنوز به صورت دیجیتالی برای رایانه شخصی منتشر نشده است. یک نسخه دیجیتالی از نسخه پلی استیشن برای پلی استیشن 3 و PSP سالها در دسترس بوده است ، اما این تنها راهی بود که می توانستید بازی را به صورت دیجیتالی دریافت کنید. به عنوان بخشی از فروش ، سایر بازی های Legacy of Kain نیز هر کدام تنها با یک دلار به فروش می رسند. با این حال ، اولین Soul Reaver در حال حاضر در GOG در دسترس نیست ، زیرا برخی از به روز رسانی ها برای آن کار می شود.

  https://techbord.com GOG Blood Omen: Legacy of Kain را برای فروش سیزدهمین سالگرد آن به رایانه باز می گرداند

  فروش سالگرد شامل معاملات کل فرنچایزهای RPG می شود. نسخه های بهبود یافته نسخه های بازی هایی مانند Baldur \ 's Gate و Neverwinter Nights هر کدام فقط چند دلار تخفیف دارند و موسیقی متن موسیقی برای هر بازی هر کدام 2 دلار است. Planescape Torment Enhanced Edition 4 دلار است. هر بازی اصلی Fallout که برای Fallout 4 ذخیره می شود در اینجا با دو ورودی اول همراه با Fallout Tactics هر کدام با قیمت 5 دلار به فروش می رسد. Fallout 3 و New Vegas هر کدام 10 دلار قیمت دارند. GOG همچنین تمام بازی های Witcher را تخفیف داده است. نسخه بازی The Witcher 3 تنها 10 دلار قیمت دارد. دیگر حق رای دادن RPG در فروش شامل Heroes of Might and Magic و Divinity است اما به آنها محدود نمی شود. Horizon Zero Dawn Complete Edition نیز فقط 30 دلار قیمت دارد.

  id اگر تیراندازان اول شخص کلاسیک نرم افزار به فروش می رسند ، اگر قبلاً آنها را ندارید. این شامل بازی های Doom تا Doom 3 ، بازی های Quake تا Quake 4 (بدون بازسازی اخیر) و همه بازی های مدرن Wolfenstein بازی ماشین ، همراه با Wolfenstein 3D و Return to Castle Wolfenstein است. بازی های Heretic و Hexen (به استثنای Heretic II) را می توانید با هم 5 دلار خریداری کنید. همچنین سایر بازی های منتشر شده توسط Bethesda مانند سری Dishonored ، Prey (2017) و دو بازی Evil Within به همراه DLC آنها دارای تخفیف هستند.

   https://techbord.com GOG Blood Omen: Legacy of Kain را برای فروش سیزدهمین سالگرد آن به رایانه باز می گرداند

  بازی های ماجراجویی در فروش شامل Return of the Obra Dinn است که تا 15 دلار کاهش می یابد و کابوس های کوچک که فقط 4 دلار است. هر دو فصل از سری Batt Telltale با قیمتی بیش از 5 دلار به فروش می رسد.

  برای این فروش ، GOG همچنین دو بازی رایانه ای Elvira را برای اولین بار به ویترین فروشگاه دیجیتالی آورد. هر دو را می توان با قیمت 9 دلار خریداری کرد.

خبرهای دیگر از بازی