خبر

 • تک بورد - GOG یک نسخه رایگان از The Witcher: Enhanced Edition را به همه کاربران کهکشان هدیه می دهد

  GOG یک نسخه رایگان از The Witcher: Enhanced Edition را به همه کاربران کهکشان هدیه می دهد
  چند ثانیه قبل

  Freebie: در حالی که بسیاری از گیمرها - از جمله ما - همچنان منتظر CD Cyberpunk 2077 CD Projekt هستند (بسته به موقعیت مکانی شما 10 یا 9 دسامبر می رسد) ، GOG ویترین فروشگاه بدون DRM این شرکت به دنبال در این فاصله به همه ما چیزی بدهید تا بازی کنیم. از امروز ، همه کاربران GOG Galaxy می توانند یک نسخه رایگان از برش The Witcher: Enhanced Edition Director را لغو کنند.

  اگرچه این RPG کاملاً مطابق با استانداردهای امروزی است ، اما اگر قبلاً هرگز آن را امتحان نکرده اید ، ارزش بازی را دارد. این یک روش عالی برای تعمیق درک شما از شخصیت گرالت است و بازیکنان را با چندین شخصیت اصلی که بعداً در این مجموعه ملاقات می کنند مانند لمبرت و اسکل ، وسمیر ، تریس ، شانی و تالر آشنا می کند. .

  سیستم مبارزه می تواند کمی خسته کننده باشد ، همانطور که سرعت حرکت گرالت نیز کند است ، اما حالت هایی وجود دارد که به روش های مختلف هر دو این مسائل را برطرف می کند. از آنجا که بیشتر روی داستان تمرکز داشتم (و بازی را سالها قبل به پایان رسانده بودم) ، فقط mod های speed and god mode را بارگیری کردم تا در جدیدترین بازی خود کارهایم را کمی نرم تر کنم.

  اگر چنین باشد " لیوان چای شما نیست ، اما مشروعیت در بازی قانونی و دیدن اینکه CD Projekt Red از روزهای ابتدایی The Witcher چقدر گذشته است ، هیچ ضرری ندارد.

  اگر می خواهید از این فرصت استفاده کنید این پیشنهاد ، شما فقط به یک حساب GOG و راه انداز GOG Galaxy نیاز دارید. پس از اینکه Galaxy را روی سیستم خود نصب کردید ، وارد سیستم شوید ، از به روز بودن آن اطمینان حاصل کنید و سپس برگه "اخیر" را در پنجره ناوبری سمت چپ بررسی کنید - باید در بالا باشد.

  در آنجا ، شما یک بنر تبلیغاتی Witcher خواهید دید. با پذیرش پیشنهاد ، شما با دریافت "اخبار ، به روزرسانی ها و پیشنهادات GOG" موافقت می کنید بنابراین یک معامله کوچک اتفاق می افتد ، اما اگر این پیشنهادات بیش از حد زیاد شود ، همیشه می توانید بعدا آنها را خاموش کنید. / p>

  این تبلیغ 48 ساعت آینده ادامه خواهد داشت ، بنابراین شما در آخر هفته برای ادعای آن وقت دارید. این به شما فرصت کافی می دهد تا قبل از انتشار Cyberpunk و راه اندازی رویداد Game Awards امسال ، نسخه خود را محکم کنید.

خبرهای دیگر از بازی