خبر

 • تک بورد - GOG نسخه رایگان Metro: Last Light Redux را آزاد می کند

  GOG نسخه رایگان Metro: Last Light Redux را آزاد می کند
  13 روز و 15 ساعت قبل

  نظرات سردبیر: آیا به دنبال مکانی برای صرف برخی از آن پول نقد در تعطیلات هستید؟ فروش زمستانی GOG سالانه قابل تأمل است که با تخفیف های بیش از 91 درصدی در بیش از 3500 عنوان ، وارد آخرین مرحله می شود. و حتی اگر هزینه ای هم انجام ندهید ، ممکن است از آخرین پیشنهاد بازی رایگان سایت نیز بهره مند شوید.

  GOG اوایل این ماه با دادن یک نسخه رایگان از معمار زندان به هر کسی که بخواهد ، فروش زمستانی خود را آغاز کرد. این پیشنهاد فقط 72 ساعت خوب بود و اگر آن را از دست بدهید ، دیگر اقبال خوبی ندارید.

  این بار محدودیت های مشابهی اعمال می شود.

  برای 48 ساعت آینده ، مترو: Last Light Redux بدون DRM رایگان است. Redux که در آگوست 2014 راه اندازی شد ، بازسازی کننده بازی اصلی یک سال قبل است و شامل تمام DLC های منتشر شده قبلی و همچنین پیشرفت های گرافیکی مختلف است. در هنگام راه اندازی ، نظرات کلی مطلوبی را دریافت کرده و امتیاز Metacritic 82 را به خود اختصاص داده است.

  سایر موارد برجسته فروش شامل 70 درصد تخفیف برای Witcher 3: Wild Hunt - نسخه سال بازی ، نصف No Man's Sky و نسخه Ultimate Edition ، تخفیف 65 درصدی Star Wars: Knights of the Old Republic و 85 درصد تخفیف Deus Ex: Mankind Divided - Digital Deluxe Edition.

  فروش زمستانی GOG تا 4 ژانویه 2021 ، ساعت 9 ادامه دارد. شرقی هستم.

خبرهای دیگر از بازی