خبر

 • تک بورد - Genshin Impact فقط در مدت 6 ماه به 1 میلیارد دلار هزینه پخش کننده موبایل می رسد

  Genshin Impact فقط در مدت 6 ماه به 1 میلیارد دلار هزینه پخش کننده موبایل می رسد
  13 روز و 15 ساعت قبل

  Genshin Impact وقتی در سپتامبر سال 2020 روی اندروید و iOS راه اندازی شد ، بازار موبایل را به هجوم آورد. مکانیک اکتشافی Breath of the Wild-like و انتزاعی و جمع آوری شخصیت های وابسته به سبک gacha ، دستورالعمل موفقیت بوده است ، اجازه می دهد تا این بازی در ماه اول فروش سرشار از درآمد 245 میلیون دلاری - فقط از طریق تلفن همراه - کسب درآمد می کند.

  عنوان محبوب رایگان برای بازی در ماه های بعد از مرحله بعد از نقطه عطف فراتر رفته است. این در مجموع 874 میلیون دلار در پنج ماه در فروشگاه App و فروشگاه Google Play درآمد کسب کرد و اکنون ، طبق گزارش جدیدی از برج سنسور ، فقط یک ماه بعد از مرز 1 میلیارد دلار فراتر رفته است.

  این باعث می شود Genshin Impact "سریعترین" عنوان موبایل freemium برای رسیدن به نقطه عطف 1 میلیارد دلاری باشد و پس از آن Pokémon Go ، Lineage M و Clash Royale قرار دارند. برای رسیدن به این رقم ، به ترتیب 9 ، 10 و 11 ماه طول کشید.

  https://techbord.com Genshin Impact فقط در مدت 6 ماه به 1 میلیارد دلار هزینه پخش کننده موبایل می رسد

  دلایل زیادی برای موفقیت شکست Genshin Impact وجود دارد ، اما قطعاً کاهش محتوای منظم آن بیشترین تفاوت را ایجاد می کند. به عنوان مثال هر زمان که miHoYo توسعه دهنده شخصیت جدیدی منتشر می کند ، به راحتی بیش از 10 میلیون دلار برای آن ماه درآمد کسب می کند (به استثنای برخی موارد).

  با انتشار دسامبر "Zhongli" ، هزینه پخش به 15.5 دلار افزایش یافت میلیون نفر و اخیراً ، راه اندازی هو تائو در تاریخ 2 مارس باعث شد تا بازیکنان در مجموع حدود 12.9 میلیون دلار پول بگیرند.

   https://techbord.com Genshin Impact فقط در مدت 6 ماه به 1 میلیارد دلار هزینه پخش کننده موبایل می رسد

  اینکه آیا Genshin Impact می تواند این رشد نجومی را در بلند مدت حفظ کند یا خیر ، باید منتظر ماند ، اما در حال حاضر مشخص است که miHoYo طلا زده است.

خبرهای دیگر از بازی