خبر

 • تک بورد - Gen Gen Xers و Baby Boomers بیشتر در حال بازی هستند

  Gen Gen Xers و Baby Boomers بیشتر در حال بازی هستند
  10 روز و 11 ساعت قبل

  چرا مهم است: سالها پیش ، بازیهای ویدئویی به عنوان سرگرمی مختص افراد جوان در نظر گرفته می شد - چیزی که شما "از آن رشد می کنید". خوشبختانه این دیدگاه منسوخ تغییر کرد و امروز ما شاهد تعداد بیشتری از افراد بالای 50 سال هستیم لذت بردن از بازی ها بیش از هر زمان دیگری.

  بر اساس گزارش جدید GWI (از طریق Gamesindustry.biz) ، تعداد گیمرهای بین 55 تا 64 سال (معروف به Baby Boomers) از سال 2018 32٪ رشد کرده است. ژانر پازل / پلت فرم مورد علاقه این جمعیت است ( 27٪) ، و پس از آن تیراندازان (24٪) سپس ماجراجویی / جهان آزاد (22٪).

  https://techbord.com بیشتر Gen Xers و Baby Boomers در حال بازی هستند

  با نگاهی به طیف سنی گسترده تر ، مشخص شد که 32٪ Gen X و Boomers (سنین 38 - 64) که هر روز از اینترنت استفاده می کنند ، که فقط 5 درصد کمتر از ژنرال Z و هزاره ها (16 تا 37 سال) است. کلیشه دیگری که دیگر درست به صدا در نمی آید این است که اکثر گیمرها تنها مرد هستند. فقط 3٪ شرکت کنندگان مرد بیشتر از خانمها روزانه بازی می کنند و 33٪ از هر دو جنس ازدواج کرده اند.

  https: / /techbord.com بیشتر ژنرال Xers و Baby Boomers در حال بازی هستند

  در جای دیگر ، مشخص شده است که 86٪ از کاربران اینترنت بازی می کنند و 24٪ پدربزرگ و مادربزرگ و پدر و مادر با هم بازی می کنند به عنوان وقت خانوادگی.

  "دیوید ملیا ، معاون سیاسی ، گفت:" بازیکنان اغلب به روش خاصی در رسانه ها به تصویر کشیده می شوند ، اما مانند بسیاری از کلیشه ها ، لزوماً آنهایی که فکر می کنید نیستند ". ورزش و بازی در فهرست وب جهانی.

  https://techbord.com Gen Gen Xers و Baby Boomers بیشتر بازی می کنند games

  همه گیری سهم بزرگی در رونق بازی ویدیویی داشته است. از زمان شیوع Covid-19 ، 30 درصد از افراد در ایالات متحده و انگلیس نظرسنجی می کنند که بیشتر از گذشته در حال بازی هستند. در این گزارش همچنین پرسیده شد که کدام یک از کنسول های نسل نهم قصد خرید دارند. Sony PS5 (55٪) Xbox Series X (30٪) را رهبری می کند - نه اینکه یافتن هر دو دستگاه در حال حاضر آسان باشد.

  اعتبار تصویر Masthead: oneinchpunch

خبرهای دیگر از بازی