خبر

 • تک بورد - GeForce RTX 3060 انویدیا 25 فوریه راه اندازی می شود ، اما موفق باشید

  GeForce RTX 3060 انویدیا 25 فوریه راه اندازی می شود ، اما موفق باشید
  25 روز و 18 ساعت قبل

  کارت میان رده سری RTX 3000 انویدیا ، RTX 3060 ، کمی بیشتر از یک هفته تا راه اندازی فاصله دارد ، اگرچه منظور دقیقاً در این اوقات عجیب و غریب تا حد زیادی قابل بحث است. با وجود اسکالپرها ، استخراج کنندگان و گیمرهای قانونی که برای سخت افزار انویدیا رقابت می کنند ، به نظر می رسد تقریباً کمبود موجودی ادامه خواهد داشت.

  کارت های سری 3000 انویدیا در نیمه دوم سال 2020 به کار خود ادامه دادند اما مشکلات بی شماری که باعث شد موجودی موجود در فروشگاه عملاً منقرض شود ، فعال شد. امروزه نیز این مورد وجود دارد ، زیرا تنها راه دستیابی به کارت جدید پرداخت هزینه گزاف در بازار شخص ثالث است.

  آیا این مورد برای RTX 3060 صدق می کند؟

  میان رده Nvidia دارای MSRP فقط 329 دلار است و قرار است در تاریخ 25 فوریه راه اندازی شود. با این حال ، طبق گزارش ها ، برخی از خرده فروشان در حال حاضر قیمت کارت را تا قبل از 75 درصد افزایش می دهند. دوره سفارش.

  https://techbord.com GeForce RTX 3060 انویدیا 25 فوریه راه اندازی می شود ، اما موفق باشید پیدا کردن یکی

  حقیقت این است که ، این کارتها احتمالاً توسط همان اسکالپرهایی که در ماههای اخیر صنعت سخت افزار و کنسول الکترونیکی خراب کرده اند ، خریداری می شوند. این ، همراه با سطح کم تولید / تراشه در حال حاضر کم ناشی از بیماری همه گیر و تقاضای اخیر برای کارت برای استخراج ارزهای رمزپایه ، شرایط دشوار را حتی غیرقابل تحمل می کند.

خبرهای دیگر از بازی