techbord.com GameStop نسخه های Cyberpunk 2077 را بازپرداخت می کند ، حتی اگر باز شده باشد

یک سیب زمینی داغ: فاجعه حماسی که راه اندازی Cyberpunk 2077 است همچنان ادامه دارد. GameStop به آخرین شرکتی تبدیل شده است که مشتریانی را که نسخه های فیزیکی بازی را خریداری کرده اند ، به طور کامل بازپرداخت می کند ، حتی اگر باز شده باشند. گزارش شده است كه كارمندان با اضافه كردن توهين به آسيب ، قبل از حمل و نقل مجدد آنها به انبار شركت ، برچسب ها را "معيوب" قرار داده اند.

با وجود اشکالات و برخی مشکلات عملکردی ، Cyberpunk 2077 موفق شد بیش از یک میلیون بازیکن همزمان Steam را به خود جلب کند و رکورد Fallout 4 را برای یک تجربه تک نفره شکست دهد ، اما مشکلات PS4 و Xbox One آشکار بود از همان ابتدا.

شرایط منجر به این شد که CD Projekt Red اجازه بازپرداخت برای نسخه های دیجیتال و دیسک بازی را بدهد ، مایکروسافت سیاست بازپرداخت خود را شل کرده و سونی عنوان را از فروشگاه PlayStation خود حذف کند.

< p> طبق یک یادداشت داخلی که توسط Kotaku مشاهده شده است ، به کارمندان GameStop دستور داده شده است که نسخه های PS4 و Xbox One نسخه Cyberpunk 2077 را بپذیرند. خرده فروش معمولاً در مورد اجازه بازگشت فقط بازی های باز نشده بسیار سختگیرانه است ، اما این یک استثنا در سیاست Cyberpunk در مورد Cyberpunk.

چندین کارمند GameStop یادداشتی را به من نشان دادند که نشان می دهد این شرکت در حال حاضر بازپرداخت Cyberpunk 2077 را قبول می کند ، حتی اگر آن را باز کرده باشد.

- پاتریک کلپک (patrickklepek) 21 دسامبر 2020

بنابراین ، ev fa اگر جعبه و بسته بندی را باز کرده باشید ، بازپرداخت همچنان امکان پذیر است. تنها شرط این است که بازی باید ظرف 30 روز پس از خرید برگردانده شود ، در آن زمان آنها از خلاف واقع شدن برچسب خورده و دوباره به انبار ارسال می شوند.

Cyberpunk 2077 کاملاً مناسب بوده است فاجعه CD Projekt؛ این شرکت حتی به دلیل ادعای گمراه کردن سرمایه گذاران به دلیل کیفیت بازی با پرونده های قضایی روبرو است.

در رایانه شخصی ، Cyberpunk 2077 کاملاً خوب ظاهر می شود - اگرچه این اشکال باعث خراب شدن بازی ها می شود. این دارای امتیاز Steam از Mostly مثبت و امتیاز Metacritic 86 (7.1 از کاربران) است. این را با نسخه PS4 (Metascore 55 / User 3.3) و Xbox One (56 / 4.5) مقایسه کنید و اختلاف کاملاً واضح است.

GameStop نسخه های Cyberpunk 2077 را بازپرداخت می کند ، حتی اگر باز شده باشد
gaming/gamestop-نسخه-های-cyberpunk-2077-را-بازپرداخت-می-کند-حتی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.