خبر

 • تک بورد - Gamescom Roundup: همه تریلرهایی که باید از Opening Night Live مشاهده کنید

  Gamescom Roundup: همه تریلرهایی که باید از Opening Night Live مشاهده کنید
  20 روز و 17 ساعت قبل

  Gamescom Opening Night Live گرداب تریلرهایی بود که با چند مصاحبه زنده کوتاه با توسعه دهندگان همراه بود. شما نیازی به ارائه کامل دو ساعته ارائه ندارید ، اگرچه می توانید (ما نمایش کامل را در بالا قرار دادیم). ما شب افتتاحیه را به یک مقاله متصل کرده ایم که شامل تریلرهای ضروری و به روزرسانی در مورد پیشرفت هر بازی است.

  Saints Row: Self Made

  نمایش با اعلام Volition بازی بعدی در حق امتیاز Saints Row آغاز شد. با عنوان "Self Made " ، این ادامه روایت Saints Row نیست ، بلکه راه اندازی مجدد حق رای دادن است. برای جزئیات بیشتر می توانید پوشش جداگانه ما را بررسی کنید. Saints Row: Self Made 25 فوریه 2022 راه اندازی می شود.

  Halo Infinite

  Halo Infinite چند بار به دلیل همه گیری شکست خورد اما در نهایت تاریخ انتشار آن 8 دسامبر 2021 است متأسفانه ، این برنامه بدون حالت همکاری در کمپین و Forge راه اندازی می شود. علاوه بر این ، ایکس باکس اعلام کرد که یک کنترلر Xbox Series X و Elite 2 با موضوع Halo (در زیر) عرضه می کند.

  Xbox Elite 2 با قیمت 200 دلار به فروش می رسد. این کنسول که دارای کنترلر مناسب است ، 550 دلار به فروش می رسد. تا زمان نگارش این مقاله ، پیش سفارشات هنوز در Best Buy and Target در دسترس هستند. مایکروسافت و والمارت در حال حاضر عرضه خود را تمام کرده اند. Elite 2 فقط از طریق مایکروسافت در دسترس بود و متأسفانه نیز فروخته شده است. جهان مارول به نام خورشیدهای نیمه شب جای تعجب نیست که این یک RPG تاکتیکی خواهد بود که در آن بازیکنان با تیمی از چهار ابرقهرمان مارول کار خواهند کرد. همچنین یک قهرمان قابل تنظیم برای تیم وجود خواهد داشت. این بازی قرار است در مارس 2022 راه اندازی شود ، اما Firaxis قول داد که یک تریلر گیم پلی را در 1 سپتامبر منتشر کند تا به بازیکنان نحوه اجرای آن را درک کند.

  Sifu

  Sifu یکی است از عناوین هیجان انگیزتری که برای من به وجود می آید. من در بیشتر زندگی خود درگیر هنرهای رزمی بودم و جید امپایر را در ایکس باکس 360 دوست داشتم ، اما نمی توانم تلاش اخیر در گیم پلی کونگ فو ، Absolver را تحمل کنم. تا کنون ، آنچه ما از Sifu دیده ایم چشمگیر بوده است ، و آخرین تریلر (در بالا) من را برای بازی بیشتر از همیشه هیجان زده کرده است. این نسخه در 22 فوریه 2022 برای کنسول های پلی استیشن و رایانه از طریق فروشگاه Epic Games منتشر می شود.

  Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder \ 's Revenge

  ناشر ژاپنی Dotemu آن را قدیمی می کند مدرسه با TMNT: Shredder \ 's Revenge. تنها چیزی که تریلر به ما می گوید این است که آوریل او نیل یک شخصیت قابل بازی خواهد بود. این که آیا از ابتدای بازی قفل آن باز می شود یا بعدا باز خواهد شد مشخص نیست. برای اطلاع از جزئیات بیشتر ، پوشش جداگانه ما را بررسی کنید.

  Call of Duty: Vanguard

  Sledgehammer برای نمایش گیم پلی بازی Call of Duty آتی خود ، نمایشی از استالینگراد را به مدت 9 دقیقه منتشر کرد: پیشتاز گیم پلی بازی بسیار زیبا به نظر می رسد و اکشن مشخص شده در تریلر بسیار جذاب است. من همیشه در ورودی های COD جنگ جهانی دوم جزئی بودم و این یکی بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. من نمی توانم صبر کنم تا آن را در سخت افزار نسل بعدی در 5 نوامبر منتشر کنم.

  Lego Star Wars: The Skywalker Saga

  بازی Lego Star Wars The Skywalker Saga دومین تریلر گیم پلی آن در شب افتتاحیه Gamescom فاش شد. بازی های ویدئویی لگو همیشه جذاب بوده اند و این بازی هیچ تفاوتی با آن ندارد. با این وجود ، به نظر می رسد سرگرم کننده است و شخصیت های قابل تشخیص زیادی از جهان جنگ ستارگان دارد. تریلر چندین صحنه نمادین از هر 9 قسمت را نشان می دهد. بازی بعداً در بهار آینده راه اندازی می شود.

  Jett: The Far Shore

  Jett: The Far Shore مدت زیادی است که در راه است. گیم پلی بازی بر روی خلبان یک کشتی جت مانند بر روی مناظر وسیع تمرکز دارد. این فیلم دارای روایتی است و تریلر فوق جزئیاتی از آن را آشکار می کند. مهمتر از همه ، بالاخره تاریخ انتشار Jett 5 اکتبر 2021 است ، بنابراین زمان زیادی طول نمی کشد تا بتوانیم این بازی ماجراجویی منحصر به فرد را امتحان کنیم.

  Gamescom Opening Night Live نیز برخی از اعلانات مستقل که ممکن است جالب باشد ، و همچنین نیم ساعت پیش نمایش با تعداد زیادی تریلر دیگر. اگر چیزی را که احتمالاً پیش بینی می کردید در اینجا ندیدید ، کل ارائه شب افتتاحیه را در سربرگ این مقاله ببینید.

خبرهای دیگر از بازی