خبر

 • تک بورد - FTC می گوید خرید سوپرنچرال متا می تواند بازار تناسب اندام واقعیت مجازی را خراب کند

  FTC می گوید خرید سوپرنچرال متا می تواند بازار تناسب اندام واقعیت مجازی را خراب کند


  17 روز و 9 ساعت قبل

  همپوشانی با Beat Saber، متا را «به... مالکیت کل «Metaverse» نزدیک‌تر می‌کند.
  کمیسیون تجارت فدرال در تلاش برای جلوگیری از خرید شرکت مادر فیس‌بوک از Within، شکایتی علیه متا تنظیم کرده است. برنامه تناسب اندام واقعیت مجازی محبوب Supernatural.

  برنامه‌های متا برای خرج کردن 400 میلیون دلار در Within ظاهراً پس از اعلام خرید پیشنهادی در اکتبر گذشته، تحت نظارت FTC قرار گرفته است. طبق این دادخواست، این قرارداد پیشنهادی "به طور قابل توجهی رقابت را کاهش می دهد، یا تمایل به ایجاد انحصار در بازار مربوطه برای برنامه های تناسب اندام اختصاصی VR و بازار مرتبط گسترده تر برای برنامه های تناسب اندام VR خواهد داشت."

  Cornering. بازار تناسب اندام واقعیت مجازی؟

  متا در دو سال گذشته در خرید VR ولگردی کرده است و توسعه دهندگان بازی از جمله Sanzaru Games (Asgard's Wrath)، Ready at Dawn (Lone Echo)، Twisted Pixel را جذب کرده است. (قلب ویلسون)، Downpour Interactive (به جلو) و BigBox VR (جمعیت: یک). اما به نظر می رسد خرید برنامه ریزی شده Within به دلیل همپوشانی با Beat Games سازنده Beat Saber که متا در سال 2019 خریداری کرد، زنگ خطر ضد تراست را در FTC به صدا درآورد.

  ادامه مطلب.

  VR قدرتمند و قابل حمل Oculus Quest، همانطور که توسط سرگرمی Beat Saber ثابت شده است، FTC Beat Saber را در دسته‌ای از برنامه‌های تناسب اندام اتفاقی قرار می‌دهد که عمدتاً بر روی تناسب اندام تمرکز ندارند، اما به کاربران اجازه می‌دهند تا آن‌ها را دریافت کنند. یک تمرین به عنوان محصول جانبی استفاده از آنها به دلیل ماهیت فعال بدنی [آنها]." بنابراین، متا در حال حاضر "با برنامه محبوب Beat Saber خود در لبه بازار برنامه های تناسب اندام اختصاصی VR آماده شده است." FTC استدلال می کند.

  اگر متا اجازه خرید Within را داشته باشد، FTC استدلال می‌کند که این شرکت «دیگر انگیزه‌ای برای توسعه برنامه رقیب خود از ابتدا، [یا] اضافه کردن ویژگی‌های جدید به Beat Saber یا سایر برنامه‌های متا موجود برای رقابت با آن نخواهد داشت. ماوراء الطبیعه از نظر شایستگی... اجازه دادن به متا به دست آوردن Supernatural، سازندگان دو تا از مهم‌ترین برنامه‌های تناسب اندام واقعیت مجازی را ترکیب می‌کند و در نتیجه رقابت سودمند بین برنامه Beat Saber متا و برنامه Supernatural را از بین می‌برد."


  تگ ها:

  گوید , خرید , سوپرنچرال , تواند , بازار , تناسب , اندام , واقعیت , مجازی , خراب


  v 9
خبرهای دیگر از بازی