خبر

 • تک بورد - Forza Horizon 4 در تاریخ 9 مارس به Steam می آید

  Forza Horizon 4 در تاریخ 9 مارس به Steam می آید
  4 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت و بازی های Playground اعلام کرده اند که Forza Horizon 4 ماه آینده در Steam راه اندازی می شود. این اولین گزینه مسابقه طولانی مدت Xbox است که با پشتیبانی کامل از بازی های مختلف برای نسخه های موجود (ویندوز 10 ، کنسول Xbox و Cloud) به سیستم عامل Valve می رسد. تمام DLC های بازی منتشر شده تا به امروز (جزیره Fortune ، Lego Speed ​​Champions و چندین بسته اتومبیل) در کنار نسخه

  علیرغم حضور در سال 2018 و بهبود فرمول موجود که هنوز به عقب برگشته است ، Forza Horizon 4 هنوز هم یکی از بهترین روروک مخصوص بازی های جهان باز است ، به لطف مجموعه عظیمی از اتومبیل ها ، حالت های بازی جذاب و بریتانیا حومه ای که در هنگام گشت و گذار با هوندا S800 قرمز خوش رنگ یا هنگام حداکثر استفاده از عصبانیت Ferrari 599xx Evo به همان اندازه لذت می برد.

  تنها چیزهایی که این تجربه را به خطر می اندازد تراکنش های خرد و - برای گیمرهای رایانه های شخصی - انحصار فروشگاه مایکروسافت است. در ویندوز 10. خوشبختانه مورد آخر ماه آینده که بازی روی Steam راه اندازی می شود دیگر وجود نخواهد داشت.

  https://techbord.com Forza Horizon 4 در تاریخ 9 مارس به Steam می آید

  بازیکنان رایانه های شخصی Forza Horizon 4 دوست داشتند این اتفاق سالها پیش بیفتد ، اما این مورد بهتر است دیر از هرگز ، و احتمالاً به این معنی است که ما شاهد اقساط آینده (مانند دنباله بعدی Motorsport) هستیم که همان درمان را دارند. طرفداران بازی در رایانه همچنین می توانند از مطالب قابل استفاده در فروشگاه مایکروسافت جلوگیری کرده و از مشتری سرشار و غنی از ویژگی Valve استفاده کنند که در کل تجربه کاربری بسیار بهتری را ارائه می دهد ، به شرطی که برای این نسخه جدید سرفه کنند.

  قیمت Forza Horizon 4 هنوز مشخص نشده است ، اگرچه اکنون می توان آن را در Steam در لیست آرزوها قرار داد. با توجه به اینکه این بازی در سپتامبر 2018 به بازار عرضه شد ، 60 دلار کامل برای نسخه استاندارد بعید به نظر می رسد. با این حال ، از پایگاه پخش Valve که اخیراً 26.4 میلیون کاربر همزمان را به خود جلب کرده است ، بسیار سود خواهد برد.

خبرهای دیگر از بازی