techbord.com Fortnite فردا پشتیبانی کامل ردیابی اشعه را دریافت می کند

بسیار پیش بینی شده: در رویداد اخیر Ampere ، انویدیا نشان داد که Fortnite ، یکی از محبوب ترین بازی های جهان ، مجموعه کاملی از جلوه های ردیابی اشعه و پشتیبانی از DLSS 2.0 را دریافت می کند. اکنون می دانیم که چه زمان بروزرسانی گرافیکی فرا می رسد: فردا ، 17 سپتامبر.

انویدیا یکی از بهترین دلایل ارتقا به کارتهای گرافیکی Ampere / Turing خود را به دنبال ردیابی در زمان واقعی می زند ، و اگرچه تغییرات بصری ایجاد شده می تواند عالی به نظر برسد ، اما اینکه بازی های کمی از این فناوری پشتیبانی می کنند ، ناامیدکننده بوده است. اگرچه فردا با به روزرسانی غول جنگ سلطنتی Fortnite به روز می شود ، این تغییر تغییر می کند.

تمام اثرات ردیابی شده توسط اشعه به Fortnite می آید: بازتاب هایی که در بدن آب و سطوح بازتابنده ظاهر می شوند مانند پنجره ها ، محافظ های صورت و غیره. سایه ها ، برای نرم شدن دقیق تر و وضوح بیشتر ؛ انسداد محیط ، بهبود بیشتر سایه ها ؛ و روشنایی جهانی ، اضافه کردن نور برگشتی اضافی که شبیه سازی آن قبلاً غیرممکن بود.

علاوه بر این ، Fortnite از DLSS 2.0 پشتیبانی دریافت می کند - شما می توانید تجزیه و تحلیل ما در زمینه فناوری یادگیری عمیق با تقویت فریم را در اینجا بخوانید - و Nvidia Reflex Latency Analyzer ، که می تواند تأخیر سیستم را اندازه گیری و کاهش دهد و پاسخگویی را بهبود بخشد.

برای نشان دادن مزایای جدید ردیابی اشعه Fortnite ، انویدیا با خالقان برتر Fortnite همکاری کرد تا RTX Treasure Run ، یک نقشه جدید باشد. از طریق حالت خلاق قابل دسترسی است. بازیکنان پس از پایین آمدن در ورودی موزه ، با شكاری روبرو می شوند كه جلوه های مختلف ردیابی اشعه را برجسته می كند.

پچ RTX Fortnite فردا ، 17 سپتامبر وارد زمین می شود. از دیدن جدید جدید تعجب نکنید Nvidia Game Ready Driver در همان روز راه اندازی می شود.

Fortnite فردا پشتیبانی کامل ردیابی اشعه را دریافت می کند
gaming/fortnite-فردا-پشتیبانی-کامل-ردیابی-اشعه-را-دریافت-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.