techbord.com Fortnite از پشتیبانی 4K و 60 FPS در کنسول های نسل بعدی و همچنین پیشرفت های بصری بیشتری برخوردار است

چیزی که باید منتظر آن بود: نسل بعدی بازی (کنسول) اکنون در گوشه و کنار قرار دارد. Xbox Series X قرار است در تاریخ 10 نوامبر عرضه شود و رقبای اصلی آن ، PlayStation 5 ، قرار است دو روز بعد در 12 نوامبر راه اندازی شود. پیش از این تاریخ های مهم ، Epic به وبلاگ Fortnite خود رفته است تا برخی از آنها را توصیف کند بازیکنان کنسول می توانند انتظار داشته باشند که نسخه محبوب عنوان Battle Royale برای نسل بعدی ع

اولین چیزی که باید انتظار داشته باشید یک تجربه ثابت گیم پلی است: پیشرفت شما در سیستم عامل های فعلی به طور یکپارچه به کنسول های نسل بعدی منتقل خواهد شد. این بدان معناست که ارز ، پوسته ، رتبه بندی و سایر آمارهای موجود در بازی باید در روز راه اندازی کنسول حفظ شود.

شما می توانید Fortnite را در Xbox S X / S یا PlayStation 5 خود بارگیری کنید. و همان جا را که ترک کردید بردارید. اما اکثر بازیکنان قبلاً چنین انتظاری را داشتند ، بنابراین اجازه دهید برخی از پیشرفت های واقعی را که می توانید در نسخه های بعدی Fortnite انتظار داشته باشید ، بررسی کنیم.

برای مبتدیان ، Fortnite با هر دو فرکانس 4K و 60 FPS کار خواهد کرد پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X. Xbox Series X به اندازه کافی قدرتمند نخواهد بود تا به همان تعداد برسد ، اما همچنان 60 گیم پلی FPS ارائه می دهد ، البته در وضوح پایین 1080p.

< p> https://techbord.com Fortnite از پشتیبانی 4K و 60 فریم در ثانیه در کنسول های نسل بعدی ، سایر قابلیت های بصری

طرفداران PS5 و XSX Fortnite همچنین می توانند از یک "دنیای پویا و تعاملی " برخوردار شوند و این امر باعث شده است که واکنش محیطی در برابر مواردی مانند انفجار بهبود یابد - Epic به عنوان مثال تصویری این مورد را به ما نمی دهد ، اما تصور می کنیم برگ ها متزلزل می شوند و درختان با باورپذیری بیشتر از هم می پاشد. علاوه بر این ، شبیه سازی مایع و دود نیز افزایش یافته است ، و "اثرات طوفان و ابر" کاملا جدید وجود دارد

شاید از همه مهمتر ، همه کنسول های نسل بعدی از بار قابل توجهی سریعتر بهره مند شوند بار. این بدان معنی است که ظاهر ناگهانی بافت کمتر ، بوت سریعتر و انتظار کمتری برای شروع بازی بعدی شما وجود دارد.

یکی دیگر از ویژگی های نسل بعدی که در همه کنسول ها به اشتراک گذاشته شده است ، "قابلیت تقسیم صفحه نمایش پیشرفته": اکنون ، اگر از روی راحتی کاناپه خود به صف یک ردیف قرار بگیرید ، هر دو با 60 فریم در ثانیه بازی می کنید ، حتی در حالی که بازی در اصل دو نسخه از خودش را روی صفحه نمایش اجرا می کند.

https://techbord.com Fortnite از پشتیبانی 4K و 60 فریم در ثانیه در کنسول های نسل بعدی و سایر موارد بصری پشتیبانی می کند

اکنون ، ما به سراغ دو ویژگی خواهیم رفت که منحصر به PlayStation 5 است. ابتدا ، Epic قصد دارد از فناوری بازخورد لمسی در کنترلر جدید DualSense سونی نهایت استفاده را ببرد. علاوه بر "پشتیبانی از ارتعاش عمومی " ، این به معنای "بازخورد محرک ماشه " برای سلاح های مختلف است.

دوم ، PS5 به شما امکان می دهد حالت بازی Fortnite مورد علاقه خود را مستقیماً از کنسول انتخاب کنید صفحه اصلی. چه به عنوان بازیکن Solo صف آرایی کنید ، چه با دوستی در Duos یا چندین متحد در Squads ، می توانید بدون نیاز به بارگیری در منوی اصلی ، مستقیماً به لابی مربوطه بروید.

Epic may با گذشت زمان بسیار خوب ویژگی های نسل بعدی اضافی را برای Fortnite منتشر کنید - مانند ردیابی اشعه - اما در حال حاضر ، این همان چیزی است که بازیکنان می توانند در 10 و 12 نوامبر انتظار داشته باشند.

Fortnite از پشتیبانی 4K و 60 FPS در کنسول های نسل بعدی و همچنین پیشرفت های بصری بیشتری برخوردار است
gaming/fortnite-از-پشتیبانی-4k-و-60-fps-در-کنسول-های-نسل-بعدی-و.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.