خبر

 • تک بورد - Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند

  Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
  12 روز و 13 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: Square Enix در حال افزودن اپیزودی با حضور Yuffie Kisaragi به نسخه بازسازی شده Final Fantasy VII است ، اما این فقط برای نسخه PS5 است. من در مورد FFVII کمی پاکدامن هستم ، و بازسازی آن بسیار تغییر کرده است ، بنابراین مطمئن نیستم که نسبت به توسعه دهندگان محتوای حتی بیشتر چه احساسی دارم.

  وضعیت بازی سونی بعد از ظهر پنجشنبه پخش شد اما هیچ اعلامیه پیشگویی برای خاموش کردن جوراب طرفداران نداشت. بیشتر آن شامل به روزرسانی بازی هایی بود که از قبل می دانستیم در راه است ، از جمله Returnal ، Kena: Bridge of Spirits ، Deathloop و Oddworld: Soulstorm. سونی همچنین وقت گذاشت و اعلام کرد که Crash Bandicoot 4 و Final Fantasy VII Remake امسال به پلی استیشن 5 راه پیدا می کنند.

  Final Fantasy VII Remake Intergrade (FFVIIRI) یک نسخه اختصاصی PS5 است که کارهای بیشتری انجام می دهد فقط یک حرف دیگر به اختصار آن اضافه کنید. همانطور که انتظار می رود ، دارای تعداد زیادی بهبود گرافیکی ، از جمله بافت های بهبود یافته ، جلوه های مه شکن و نورپردازی پیشرفته (ویدیوی بالا) باشد.

  این یک حالت عکس 360 درجه را با تعداد زیادی فیلتر و یک عدد اضافه می کند. تغییر وضعیت برای انتخاب بین تنظیمات عملکرد (60 فریم در ثانیه) و تصویری (4K). مطمئناً ، این بازی همچنین از قابلیت های منحصر به فرد PS5 که زمان بارگیری سریعتر و حداقل پشتیبانی جزئی از ماشه تطبیقی ​​را فراهم می کند ، بهره خواهد برد.

  شاید یکی دیگر از موارد قابل توجه در FFVIIRI همان چیزی باشد که می توان آن را بازی دانست. اولین DLC. اسکوئر انیکس به سادگی آن را "یک قسمت جدید با حضور یوفی" می نامد. "این ماجراجویی بازیکنانی را کنترل می کند که نینجا ناز یوفی و ​​یک شخصیت جدید به نام Sonon را هنگام ورود به شرکت Shinra (فیلم بالا) کنترل می کنند.

  قسمت فقط در نسخه PS5 بازی موجود است. خبر خوب این است که بازیکنانی که از قبل Final Fantasy VII Remake را روی PS4 دارند می توانند به صورت رایگان به نسخه PS5 ارتقا یابند. خبر بد این است که قسمت Yuffie به صورت بارگیری جداگانه ای است که دارندگان PS4 می توانند با قیمت نامعلوم خریداری کنند. نسخه PS4 FFVIIR 60 و 70 دلار برای FFVIIRI است ، بنابراین منطقاً DLC برای کاربران ارتقا یافته به PS5 حداکثر فقط 10 دلار هزینه دارد ، اما ناشران همیشه منطقی نیستند. Final Fantasy VII Remake Intergrade در 10 ژوئن آغاز به کار می کند.

  همچنین پلی استیشن اعلام کرد که Final Fantasy VII Remake یکی از نسخه های رایگان ماه مارس برای مشترکین PS4 و PS5 است. از سه شنبه هفته آینده برای بارگیری در دسترس خواهد بود. بخاطر داشته باشید که این نسخه PS4 بازی است که در حالت سازگاری در PS5 قابل پخش است. همچنین نمی توانید از freebie به FFVIIRI ارتقا دهید.

خبرهای دیگر از بازی