خبر

 • تک بورد - Final Fantasy VII Remake اکنون یک مبدل صرفه جویی در بازی دارد ، اما به نظر سردرد می آید

  Final Fantasy VII Remake اکنون یک مبدل صرفه جویی در بازی دارد ، اما به نظر سردرد می آید
  1 روز و 12 ساعت قبل

  همانطور که احتمالاً قبلاً می دانید ، Square Enix تصمیم به بازسازی مجدد بازی Final Fantasy VII از پلی استیشن 4 گرفته و آن را \\ "Final Fantasy VII Remake \\" نامیده است. این از گرافیک و عملکرد بهتری برخوردار است و توانایی جابجایی بین این دو را دارد.

  همانطور که این روند به سمت نسل جدید کنسول پیش رفته است ، مشتریانی که قبلاً نسخه PlayStation 4 Final Fantasy VII Remake را خریداری کرده اند ، می توانند نسخه PS5 را در هفته آینده به صورت رایگان دریافت کنند. اما در مورد تمام پیشرفت هایی که تاکنون داشته اید چطور؟ ذخیره ها با هم سازگار نیستند. من این را هنگام ارتقا به نسخه PS5 No Man \ 'Sky یاد گرفتم.

  خوشبختانه Square Enix در جدیدترین به روزرسانی FFVII PS4 که چهارشنبه منتشر شد ، به این مسئله پرداخت. سایت RPG متوجه شد که اکنون یک گزینه منو برای بارگذاری و تبدیل ذخیره ها وجود دارد ، احتمالاً بنابراین می توانید آنها را در PS5 خود بارگیری کنید. متأسفانه ، همچنین به نظر می رسد که روند کار یک خرابکاری گرم خواهد بود.

  https://techbord.com نهایی Fantasy VII Remake اکنون دارای یک مبدل صرفه جویی در بازی است ، اما به نظر می رسد سردرد

  اول از همه ، شما باید هر پرونده را جداگانه بارگذاری کنید ، اگر دوست دارید چندین ذخیره داشته باشید دردناک خواهد بود. به عنوان پشت سر. باشه، خوبه. پس همین که این کار را کردید ، خوب می توانید بروید ، درست است؟ خوب ، شاید اینطور نباشد. منطقا روند انتقال آنها به PS5 مشابه خواهد بود - بازی را باز کرده و گزینه انتقال را در منوی شروع پیدا کنید.

  با این حال ، کوتاکو خاطرنشان می کند که برای انتقال داده ها ، هر دو بازی باید نصب شوند. برای کسانی که به PS5 جدید مهاجرت می کنند ، این مسئله ای نیست. با این حال ، این می تواند دردسری بالقوه را برای کسانی که در حالت سازگاری با PS5 بازی می کنند ، ایجاد کند ، که احتمالاً تعداد قابل توجهی از کاربران هستند.

  مهمترین مشکل کمبود مشهور PS5 است فضای درایو - خوب ، آن و اندازه بالون بازی ها. نسخه PS4 FFVIIR 86 گیگابایت است. مشخص نیست که نسخه PS5 چقدر بزرگ است ، اما با فرض قابل مقایسه بودن ، بازیکنان در حال تماشای 86 گیگابایت یا بیشتر حافظه SSD خود هستند.

خبرهای دیگر از بازی