نسخه PC FIFA 22 آینده ویژگی های خاصی را که در آخرین نسل کنسول ها و ">

خبر

 • تک بورد - FIFA 22 در رایانه های شخصی از آخرین نسخه های کنسول عقب است

  FIFA 22 در رایانه های شخصی از آخرین نسخه های کنسول عقب است
  23 روز و 11 ساعت قبل

  کنسول های PC و نسل آخر فاقد انیمیشن های "HyperMotion" مجهز به یادگیری ماشین هستند.
  نسخه PC FIFA 22 آینده ویژگی های خاصی را که در آخرین نسل کنسول ها و پلتفرم پخش Stadia گوگل وجود دارد از دست نخواهد داد. در عوض ، نسخه PC با نسخه های کنسول "آخرین نسل" PS4 / Xbox One قابل مقایسه است.

  مواد تبلیغاتی بازی تازه اعلام شده برجسته "فناوری جدید گیم پلی پیشگامانه HyperMotion" است که گویا "ترکیبی از Advanced 11v11 Match Capture و فناوری یادگیری اختصاصی ماشین را برای ارائه واقعی ترین ، روان و واکنش پذیرترین تجربه فوتبال ... باز کردن احساسات خام ، اشتیاق و فیزیکی بازی جهان. " متأسفانه برای بازیکنان رایانه های شخصی ، EA می گوید که انیمیشن مجهز به هوش مصنوعی "فقط در PlayStation 5 ، Xbox Series X | S و Stadia موجود است."

  ویژگی های از دست رفته برای بازیکنان PC تا حدودی یادآور موارد زیر است: سال گذشته FIFA 21 منتشر شد. در آنجا ، بازیکنان کنسول یک به روزرسانی رایگان در PS5 و Xbox Series X / S دارند که ویژگی های پیشرفته ای مانند تغییر شکل توپ و زاویه های ویژه دوربین را به آن اضافه می کند. این بروزرسانی ها هرگز به نسخه رایانه های شخصی این بازی نرسیدند ، هرچند ، آرون مک هاردی ، تهیه کننده اجرایی وضعیت ، به یوروگیمر گفت که بخشی از تلاش برای پایین نگه داشتن حداقل مشخصات رایانه شخصی است "به این ترتیب ما می توانیم درها را باز کنیم و برای همه کسانی که مایل به استفاده از آن هستیم FIFA را بازی کنید. "

  تبلیغات

  مک هاردی سال گذشته به یوروگیمر گفت:" وقتی ما نگاه کردیم که چه نسلی بازی PC را در آن قرار دهیم ، طرفداران خود را بررسی کردیم و اینکه آنها با سخت افزاری که دارند چه توانایی هایی دارند. " "و ما این اطلاعات را برای درک قدرت رایانه های شخصی موجود در جهان در اختیار داریم. و هنگامی که ما به آن نگاه کردیم ، برای اجرای بازی [سری PS5 / Xbox] ، حداقل مشخصات ما در یک نقطه بود این امر باعث می شد بسیاری از افراد در شرایط سرما قادر به بازی نباشند. " همین وضعیت احتمالاً برای نسخه رایانه های شخصی FIFA 22 هم صدق می کند.

  ویژگی های "Hypermotion" که در این پیش پرده جدید FIFA 22 تبلیغ شده است ، در نسخه رایانه های شخصی این بازی در دسترس نخواهد بود.

  اما FIFA 21 در حال حاضر بود سال گذشته کمی وضعیت ناخوشایندی داشت زیرا فقط یک ماه قبل از عرضه PlayStation 5 و Xbox Series X / S روی رایانه ها و کنسول ها راه اندازی شد. امسال ، همه نسخه های بازی به طور همزمان از اول اکتبر راه اندازی می شوند ، اما نسخه رایانه های شخصی نسبت به نسخه های کنسول نسل فعلی خود که در همان روز منتشر شده اند ، عقب خواهد ماند.

  بیشتر بخوانید بدون پورت PC برای موتور پیشرفته ورزشی EA این عدم برابری ویژگی بین بازیکنان FIFA و PC و کنسول نیز در نسل های گذشته اتفاق افتاده است. در سال 2013 ، نسخه های رایانه ای FIFA ویژگی های بسیاری را در بازی های PS4 / Xbox One مجهز به موتور Ignite از دست داده بود (FIFA 15 2014 این وضعیت را برطرف می کند). قبل از آن ، نسخه های PS3 و Xbox 360 تا FIFA 12 سال 2011 از PC پیشی می گرفتند.

  EA می گوید FIFA 22 به Athlon X4 880K / Intel Core i3-6100 یا بهتر ، Radeon HD 7850 / GeForce GTX 660 یا بهتر نیاز دارد ، و 8 گیگابایت RAM.

خبرهای دیگر از بازی کردن