خبر

 • تک بورد - Far Cry 6 پیش نمایش عملی: مسائل کافی برای گفتن

  Far Cry 6 پیش نمایش عملی: مسائل کافی برای گفتن "ay، Dios mío"
  26 روز و 14 ساعت قبل

  اشکالات زیاد نیستند حتی اگر این مشکلات تا اکتبر برطرف شود ، ما نگرانی های دیگری داریم.
  تقریباً شش هفته قبل از عرضه بازی Far Cry 6 بر روی رایانه ها و کنسول ها ، یوبی سافت تصمیم گرفت که کل ضربات آغازین تیرانداز اول شخص را فقط برای مطبوعات باز کند. دموی عملی این نوع دسترسی با "برش هایی" که بعضاً در رویدادهای پیش نمایش بازی می کنیم ، با دقت انتخاب شده متفاوت است ، زیرا اینها برای نشان دادن یک باز

  تریلر Far Cry 6 دارای صدای بسیار آشنا برای طرفداران تلویزیون مدرن است.

  اما پس از نزدیک به چهار ساعت کار با Far Cry 6 ، به من یادآوری شد که چرا استودیوهای بازی گاهی اوقات در مورد افشاگری های پیش نمایش دچار تردید می شوند.

  دمویی که بازی کردم به همان اندازه عظیم و سخت بود. من نمی توانم مانند تلاش صدها کارمند یوبی سافت برای ایجاد یک ماجراجویی زیبا و متقاعد کننده شبه کوبا در یک ماشین دلقک کوچک و بسته بندی شده احساس کنم. مسائل به اشکالات بازی شکن و هوش مصنوعی ختم نمی شود ، که ممکن است در 7 اکتبر برطرف شود ، در این مرحله ، من بیشتر نگران سیستم های جدید الهام بخش بارگذاری هستم ، لحن روایی که نمی تواند تصمیم خود را بگیرید و خمیازه ای مطلق برای بازگشت به دنیای باز Ubisoft در گذشته داشته باشید. بازی Cry ، درست مانند بازی های سری Final Fantasy ، مکان و شخصیت ها را تغییر می دهد در حالی که در غیر این صورت به هسته اصلی گیم پلی می چسبد. در مورد FC6 ، این بازی باز و اول شخص با تفنگ است. بازیکنان معمولاً باید با پای پیاده ، چهارچرخه ، قایق یا سایر وسایل حمل و نقل بین جنگل های عظیم ، خطوط ساحلی وسیع و شهرهای فرسوده حرکت کنند ، در حالی که با هر رهبر بزرگسالاری که بر منطقه دور افتاده تسلط دارد مبارزه می کنید.

  این بار ، مکان یارا است ، که یک کوبا خیالی با پوشش نازک است ، و مرد بزرگ آن آنتون کاستیلو است که توسط بازیگر محبوب جانکارلو اسپوزیتو (بریکینگ بد) به تصویر کشیده شده است. کاستیلو در طول سالهای سلطنت خود ، کشور جزیره خود را به یک آزمایشگاه عظیم تحقیقاتی و دارویی تبدیل کرده است ، و او چنان در تلاش برای فروش داروی ضد سرطان به سایر نقاط جهان است که رژیمش مردم محلی را مجبور به کار در مزارع و آزمایشگاههایش می کند. به عنوان برده های بدون حقوق - یا به دلیل مقاومت کشته می شوند. شما بازی را با دنی آغاز می کنید ، "یاران" متولد و بزرگ شده که این رهبری را زیر سال می برد و به شورشی می پیوندد. در حالی که شروران بازی Far Cry لزوماً مظهر ظرافت نبوده اند ، Castillo به راحتی مهمترین بازی این سری است ، اما تقریباً با عملکرد ماهرانه Esposito نجات یافته است. به اعتبار داستان ، ما به سرعت به قسمتی از داستان منتقل شدیم که در آن کاستیلو به اندازه کافی طرفداران حزب را فریب داده است تا با رژیم قاتل خود همسو شوند-نیازی نیست که در کتابهای تاریخ به دنبال آن باشید تا ببینید که چقدر دقیق است. بررسی می کند-اما افتتاح طرح FC6 هیچ علاقه ای به تعیین چگونگی محبوبیت Castillo ندارد. ارزش گذاری او از زندگی همه غیرنظامیان دیگر از نظر طنز صفر است. قتلهای وحشتناک و خانواده های متلاشی شده یک حالت فوق العاده را نشان می دهد ، در حالی که نیهیلیسم گیج کننده و شعله افکن های طنزآمیز در جهت مخالف قاطعانه اشاره می کنند. من در حدس زدن نحوه اجرای کامل بسته نقص دارم ، اما من قبلاً مشکوک هستم که بازی و مشروعیت محکم اسپوزیتو مانع از اشتیاق FC6 برای سقوط به گنگ ، گنگ ، گنگ می شود.

  < h2> بله ، می توانید سگ ها را با گلوله نوازش کنید پس از تماشای مرگ عزیزان ، در ساحل جزیره ای در مجاورت یارا بیدار می شوید. در یک ترفند زیبا ، تلفن هوشمند دنی را در گوشه صفحه نگه دارید ، که اشاره بصری از یک پازل نزدیک را ارائه می دهد. این یکی بسیار ساده است: علامت های آبی (یا خط آبی روی حداقل نقشه خود) را دنبال کنید. وقتی بدانید که یک بازی جهان باز Ubisoft شامل حملات مخفی کاری "sneak-and-blade" (شوخی و چاقو) است ، شوکه خواهید شد. مرد را بکش ، شلوار بگیر. برای بسیاری از حداقل های آماری در Far Cry 6 آماده شوید. Hmm ، به نظر می رسد برخی از جهش های جاده در پیش رو است. اما هنوز سرعت کافی برای بیرون آوردن یکی از نگهبانان داشتیم. اینگونه است که در Far Cry 6 خود را شفا می دهید ، جراح عمومی ، توجه کنید. یک ماموریت مستلزم این است که شما یک مزرعه کامل تنباکو را به آتش بکشید. متأسفانه ، این شخصیت درون بازی شما را به خدایی غیرقابل تغییر تبدیل نمی کند. در نهایت شما انواع حیوانات کمکی را استخدام خواهید کرد ، که می توانید آنها را برای حمله به دشمنان از راه دور ارسال کنید. چتر نجات دهید ، حمله را شروع کنید.

  بالاخره این نوع بازی است ، جایی که وسط درگیری شدید با مسلسل ها آسیب جدی می بینید ، سپس روی دکمه "شفا" ضربه بزنید و خودتان را تماشا کنید ... یک سیگار برگ روشن و دم کنید؟ فکر کنم کوبا؟ این همچنین نوعی بازی است که در آن به یک مزرعه خارج از سر می روید زیرا یک "مرغ نبرد" که با آن دوست شده اید فوراً در حدود نیم مایل از مکان فعلی خود دور می شود. سوار یک ماشین شوید ، مزرعه را ردیابی کنید و به این پرنده کمک کنید تا دسته ای از سگهای نگهبان آموزش دیده را به دلیل تف نازک حیوانات بکشد. برای تکرار آن: شما باید سگ پارس را پس از پارس سگ بکشید ، با توضیحات بسیار کمی در مورد این که این سگها تا به حال چه بدی کرده اند یا چه نام های بدی را ممکن است مادر مرغ بنامند.

  تبلیغات هشدار محتوا: این گالری با یک خروس پانک راک (یقه را ببینید؟) و با سگ های مجازی مرده به پایان می رسد. راستش کمی ناراحت کننده است Chicharron را نمی توان مهار کرد. البته ، مگر اینکه ، این جستجوی خود را به پایان برسانید ، در این هنگام خروس می تواند به یکی از حیوانات "کمک کننده" میانی ماموریت شما تبدیل شود. آیا واقعاً باید به سگها شلیک کنم؟ ظاهراً دارم. بله

  در ذهنم ، من قبلاً شروع به فهرست نویسی هرگونه روایت حسی و خسته کننده روحی کرده ام که در این دموی چهار ساعته با آن روبرو شدم ، و من متقاعد نشده ام که توضیح طولانی مدت هر یک از این ضربات ارزش خواندن شما را دارد. به مطمئناً در داخل بازی ارزش توجه من را نداشت.

  اما اگر بازی های قبلی Far Cry را بازی کرده اید ، ممکن است در حال حاضر بدترین روایت را با این سری فرض کنید و در عوض امیدوار باشید که این دنباله بازی را تقویت کند فرصت های مبارزه با جزیره عظیم تا آنجا که می توانید دکمه "رد شدن از صحنه" را له کنید و به هر حال از آن لذت ببرید. قشنگترین چیزی که می توانم در آن قسمت بگویم این است که شهرها و جزایر شبیه کوبا مانند FC6 در جلسه پیش نمایش من چقدر زیبا ، سرسبز و متفاوت بودند. شبکه جهانی استودیوهای Ubisoft به وضوح کارهای زیادی را در ساختن چشم اندازهای یارا انجام داده است و مناطق اطراف آن بین مناطق جنگلی کامل ، اردوگاه های کنار جاده ، شهرهای ساحلی پرآشوب ، قلعه های شبیه به قلعه و موارد دیگر متناوب است.

  وقتی به ماشین ، اسب ، دو هواپیما یا هلیکوپتر دستور می دهید سریعتر به زمین بپردازید ، حتی بیشتر سرگرم کننده است ، اگرچه FC6 بسیاری از شگفت انگیز "قبل از کاوش آزادانه" تلاش خود را انجام دهید. اگر بخواهید از این طریق عبور کنید ، لاستیک های ماشین یا دوچرخه شما بریده می شوند و برجک های ضد هوایی هواپیماهای غیر منتظره را به سرعت از آسمان به بیرون پرتاب می کنند. همه رانندگان را در هر یک از این اردوگاه های مزاحم ضد شورشی بکشید تا آزادانه رانندگی یا پرواز کنید.

خبرهای دیگر از بازی