خبر

 • تک بورد - Fall Guys پس از خرید Epic، به صورت رایگان با کراس پلی بازی می‌شود

  Fall Guys پس از خرید Epic، به صورت رایگان با کراس پلی بازی می‌شود


  9 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ عنوان چند نفره موفق Fall Guys اکنون برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی رایگان است، اگرچه بازیکنان جدید رایانه شخصی باید آن را از فروشگاه Epic Games دریافت کنند. کسانی که آن را در Steam خریداری کرده‌اند همچنان به‌روزرسانی‌ها را دریافت خواهند کرد.

  یک سال پس از خرید توسط توسعه‌دهنده‌اش توسط Epic Games، بازی محبوب آنلاین با موانع Fall Guys به صورت رایگان قابل بازی است. این بازی همچنین امروز برای اولین بار بر روی کنسول‌های ایکس باکس و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و بازی متقاطع را بین این پلتفرم‌ها، پلی‌استیشن و رایانه شخصی اضافه می‌کند. اگرچه Epic و Mediatonic Games نسخه رایانه شخصی را از لیست Steam حذف کردند، به‌روزرسانی‌های آینده همچنان از بازیکنان فعلی Steam پشتیبانی می‌کنند.

  https:/ /teChbord.com بچه های پاییز پس از کسب حماسه به <b>صورت</b> <b>رایگان</b> با Crossplay می روند

  Fall Guys ابتدا در آگوست 2020 روی کنسول های استیم و پلی استیشن عرضه شد و به سرعت به بیش از 10 میلیون دانلود رسید و در نهایت پنج نامزدی بفتا را به دست آورد. مارس گذشته، Epic Games شرکت مادر Mediatonic Tonic Games Group را خریداری کرد، بنابراین نسخه PC انحصاری برای فروشگاه Epic است.

  تغییر به Fall Guys منعکس کننده اتفاقاتی است که در Rocket League رخ داد. Epic در سال 2019، توسعه دهنده Rocket League، Psyonix را خرید و سال بعد آن را در کنسول ها و رایانه های شخصی رایگان کرد. همچنین Rocket League را از لیست Steam حذف کرد اما همچنان به‌روزرسانی‌ها را به بازیکنان موجود Steam ارائه می‌کند. هر دو بازی بیشتر شبیه غول داخلی Epic، Fortnite شده‌اند.

  با به‌روزرسانی رایگان، Fall Guys دورهای جدید، موانع جدید، یک فصل جدید، چالش‌های جدید به دست می‌آورد. و بسیاری از ویژگی های اضافی دیگر. هرکسی که قبل از راه‌اندازی مجدد آن را بازی کرده باشد، موارد اضافی "وضعیت میراث" را دریافت خواهد کرد.


  تگ ها:

  fall , guys , خرید , epic , صورت , رایگان , کراس , بازی , می‌شود


  v 7
خبرهای دیگر از بازی