techbord.com Fall Guys موفق به فروش بیش از 10 میلیون نسخه از طریق رایانه شده است

به نظر می رسد که ما در یک دوره طلایی برای استودیوهای بازی سازی مستقل و متوسط ​​زندگی می کنیم. عناوین کوچکتری از جمله در بین ما و Phasmaphobia به موفقیت های چشمگیری تبدیل شده اند و گروه AA-tier Fall Falls موفق شده است فقط در چند ماه کوتاه حضور در بازار 10 میلیون نسخه خیره کننده از طریق کامپیوتر بفروشد.

Fall Guys در 4 آگوست سال 2020 منتشر شد و طولی نکشید که بازی بخار خود را گرفت. همانطور که پخش کننده های بزرگ مانند Asmongold شروع به پخش آن می کردند و می فهمیدند که چگونه می تواند سرگرم کننده باشد ، تلاش های بازاریابی توسعه دهنده Mediatonic اهمیت کمتری پیدا کرد - تبلیغات دهان به دهان یک ابزار فروش بسیار بهتر بود.

این اطلاعات به دست آمده از آخرین گزارش مالی یونیتی که متمرکز بر سرمایه گذاران است. گرچه تمرکز زیادی روی Fall Guys نیست ، اما بخشی از بخش "بزرگترین بلاک باستر بازی Q3 با قدرت Unity" را به حرکات ویروسی Mediatonic اختصاص می دهد.

علاوه بر فروش Fall Guys با 10 میلیون نسخه رایانه شخصی ، "PS" به عنوان "بیشترین بارگیری شده" در PS Plus سونی شناخته شده است ، و همه بازی های دیگری را که از بدو ورود به این سرویس منتشر شده است ، پشت سر می گذارد.

Fall Guys ، برای کسانی که نمی دانند ، یک "رویال نبرد" خونسرد است که فاقد هر گونه مبارزه واقعی است. بازیکنان می توانند به یکدیگر برخورد کنند و یکدیگر را بدست آورند ، اما گیم پلی واقعی "آخرین مرد ایستاده" به راحتی زنده می ماند تا پایان هر سطح.

در Fall Guys ، بازیکنان از موانع جلوگیری می کنند ، تیم بازی می کنند- minigames مبتنی بر و موارد دیگر در طول هر اجرا مشخص است. این minigames و موانع برای از بین بردن هرچه بیشتر افراد در هر دور طراحی شده اند.

می توانید برخی از گیم پلی های بالا را ببینید تا ایده بهتری درباره نحوه کار Fall Guys داشته باشید. شخصی که بازی می کند فوق العاده نیست (اگرچه بازی فریبنده ای سخت است) ، اما فیلم همچنان باید به عنوان مقدمه ای اساسی برای فرمول نه چندان درخشان رویال به هدف خود بپردازد.

اگر بازی به نظر می رسد مثل یک فنجان چای شما باشد ، فقط 20 دلار در Steam یا کنسول انتخابی شما است. محتوای آخرین فصل بازی شامل انواع مختلفی از مواد آرایشی و تم های قرون وسطایی است ، بنابراین اگر قبلاً ارزش آن را ندارید مطمئناً ارزش عکس گرفتن را دارد.

Fall Guys موفق به فروش بیش از 10 میلیون نسخه از طریق رایانه شده است
gaming/fall-guys-موفق-به-فروش-بیش-از-10-میلیون-نسخه-از-طریق.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است
techbord.com سونی قصد دارد در اواخر سال جاری قفل قفل حافظه ذخیره سازی PlayStation 5 را باز کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.