techbord.com Facebook Gaming: سرویس بازی ابری اکنون رسمی است و دارای بازی های رایگان است

برداشت ویرایشگر: فیس بوک در حال غرق شدن در دنیای بازی های ابری است ، اما تصمیم گرفته است از منظری متفاوت به آن نزدیک شود. در جایی که مایکروسافت ، گوگل ، انویدیا و دیگران سعی می کنند از طریق مراکز داده خود کیفیت بازی های کنسولی یا رایانه ای را ارائه دهند ، فیس بوک به سادگی بازی های رایگان را در نوک انگشتان کاربران ساکن در شبکه اجتماعی خود قرار می دهد.

فیس بوک گیمینگ جدیدترین شرکت کننده در هجوم بازی های ابری با سرویسی است که در مقایسه با GeForce Now انویدیا ، xCloud مایکروسافت ، Stadia گوگل و آمازون ، کارها را به روش دیگری انجام می دهد. s Luna - به ذکر چند مورد.

این غول اجتماعی می خواهد به یکی از سنگین ترین بازی های ابری تبدیل شود ، اما در همان لحظه مجبور شد اعتراف کند که راه اندازی در iOS اپل به دلیل غیرممکن است حداقل در حال حاضر به سیاست های App Store. به همین دلیل است که توسعه دهندگان در تلاشند تا برای فروشگاه App بازتری که به عنوان سلاحی در برابر رقبا استفاده نمی شود ، مبارزه کنند.

این اندروید و وب باز را ترک می کند ، جایی که فیس بوک اکنون انتقال خود را انجام می دهد از کالاهای اصلی مانند FarmVille برای ایجاد بستری برای بازی های رایگان ، به ویژه نوع "تحمل تاخیر". اینجاست که فیس بوک گیمینگ تفاوت زیادی با رقبا دارد ، زیرا این شرکت چیزهای امیدوار کننده ای مانند وضوح 4K ، HDR یا 60 فریم در ثانیه ندارد. همچنین از مردم خواسته نمی شود که یک کنترلر یا هر قطعه سخت افزار دیگری را برای بازی خریداری کنند.

اولین مجموعه از شش بازی موجود ، Asphalt 9: Legends ، Mobile Legends: Adventure و 2K WWE SuperCard وجود دارد. این بازی ها صفحه نمایش لمسی هستند و فقط به مخاطبان ایالات متحده محدود می شوند ، اما این شرکت در حال برنامه ریزی برای گسترش به مناطق دیگر و گنجاندن بازی های بیشتر در آینده نزدیک است.

تجربه جدید در یک تب مخصوص بازی ها زندگی می کند ، و توسعه دهندگان می توانند برای تبلیغ بازی های خود از آگهی های قابل پخش ابری در خبرخوان Android و iOS استفاده کنند.

فیس بوک می خواهد کاربرانش بتوانند درست مثل آنچه که قادر به بازی در بازی ها بوده اند ، از آن خارج شوند. با بازی های فوری کار کنید ، و پیشرفت آنها به ورود به سیستم فیس بوک آنها بستگی دارد و به بازی های مستقل منتقل می شود ، در صورتی که آنها تصمیم بگیرند آنها را خارج از شبکه اجتماعی بازی کنند. مطمئناً ، با بازی های موبایل این کار آسان است ، اما این شرکت می گوید بازی های رایانه ای نیز در آینده به سرویس بازی ابری خود می آیند.

جالب است بدانید با توجه به این واقعیت که برخی افراد این کار را انجام نمی دهند ، نحوه اجرای آن جالب است از اینکه مجبور به استفاده از ورود به سیستم فیس بوک برای همه چیز هستید قدردانی می کنیم.

با توجه به جانشین فیس بوک از بازی Jason Rubin ، بیش از 380 میلیون نفر ماهانه در سیستم اجتماعی بازی می کنند و این شرکت فرصتی عالی را برای استفاده از آن می بیند. پایگاه کاربری موجود و با برداشتن گام های کودکانه با جاه طلبی های خود در زمینه بازی ابری ، این شرکت باید بتواند از دامهایی که Stadia با آن روبرو می شود ، اجتناب کند ، سرویسی که بیش از حد وعده داده است و ممکن است هم برای کاربران خود و هم برای توسعه دهندگانی که پرش کرده اند ، کمتر از قبل تحویل داده شود.

در بیانیه ای ، روبین در سایر سیستم عامل های بازی ابری به کاوش ظریف پرداخت - "ما به آینده طولانی مدت بازی های ابری اعتقاد داریم ، اما قصد نداریم شما را با عجایب مراکز داده ما ، الگوریتم های فشرده سازی ، وضوح یا فریم در ثانیه. پخش جریانی بازی ابری برای توده ها هنوز راهی در پیش دارد و مهم این است که به جای تلاش برای فروش شما با قول در آینده کجا خواهد بود. "

Facebook Gaming: سرویس بازی ابری اکنون رسمی است و دارای بازی های رایگان است
gaming/facebook-gaming-سرویس-بازی-ابری-اکنون-رسمی-است-و-دارای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.