techbord.com ESA امسال قصد دارد E3 را به عنوان یک رویداد فقط آنلاین احیا کند

همه گیر Covid-19 ممکن است در حال تغییر روش جهانی برای کنوانسیون های عظیم فناوری باشد ، اما آنها را به طور کامل حذف نکرده است. امسال یک رویداد E3 دیگر برگزار می شود ، اما این بار کاملاً در حوزه دیجیتال برگزار می شود.

اکثر گیمرها احتمالاً قبلاً این اتفاق را دیده اند. Blizzcon و سایر رویدادهای مشابه (از جمله کنفرانس های فنی غیر بازی) قبلاً به فرمت های فقط آنلاین مهاجرت کرده اند و پس از لغو E3 2020 ، دیدن این اتفاق نیز جای تعجب ندارد.

< p> این اطلاعات به لطف گزارش جدید VGC ارائه می شود. این مرکز فروش می توانست E3 2021 "اسناد و مدارک " E را برای ناشران بازی ارسال کند. گزارش شده است که این اسناد حاوی اطلاعات دقیق مربوط به برنامه های E3 انجمن نرم افزار سرگرمی بودند ، البته ، برخی از آنها ممکن است تغییر کنند (به هر حال E3 هنوز ماه ها مانده است).

بنابراین. اخبار امروز برای بینندگان در خانه چه معنایی دارد؟ راحتی ، برای یک نفر - کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که هرگونه افشای مهم یا اطلاعات را از دست نخواهند داد ، فقط به این دلیل که توانایی تهیه بلیط هواپیما به LA (جایی که E3 به طور معمول میزبانی می شود) نیستند.

< p> https://techbord.com ESA در حال برنامه ریزی برای احیای E3 به عنوان یک رویداد فقط در سال جاری است

همچنین به این معنی است که ناشران ، میزبانان رویدادها و توسعه دهندگان همه با استفاده از نمایش های نمایشی بازی از راه دور و پیش نمایش های خصوصی در دسترس روزنامه نگاران و تأثیرگذار ، کلیدهای اصلی دیجیتالی را برای تماشا با ما در اختیار دارند. باریک هستند ما مطمئن نیستیم که ناشران این بار کدام یک از ناشران را نشان می دهند و سازمان دهندگان E3 هنوز وب سایت رسمی را با جزئیات خاص جریان به روز نکرده اند.

گفته شد ، ما می دانیم E3 2021 در 15 ژوئن 2021 شروع خواهد شد ، و چند روز بعد در 17 ژوئن به پایان می رسد. طبق معمول ، شما می توانید در ماه های منتهی به E3 انتظار بازی های طنز و تبلیغات تبلیغاتی زیادی را داشته باشید ، اگرچه ویترین های واقعی - نسخه های نمایشی طولانی تر گیم پلی به عنوان مثال - احتمالاً تا زمان خود رویداد نمایش داده نمی شود.

ESA امسال قصد دارد E3 را به عنوان یک رویداد فقط آنلاین احیا کند
gaming/esa-امسال-قصد-دارد-e3-را-به-عنوان-یک-رویداد-فقط-آنلاین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.