خبر

 • تک بورد - Epic's Summer Sale تخفیف در Cyberpunk 2077 ، Days Gone ، Hitman 3 و بیشتر را ارائه می دهد

  Epic's Summer Sale تخفیف در Cyberpunk 2077 ، Days Gone ، Hitman 3 و بیشتر را ارائه می دهد
  10 ساعت و 42 دقیقه قبل

  تابستان پس انداز همچنان ادامه دارد ، زیرا Epic Games به طور رسمی تغییر فروش تابستانی خود را ارائه داده و تخفیف های زیادی را برای بسیاری از عناوین ارائه می دهد. اگر Steam Summer Sale را از دست داده اید ، اکنون فرصت جبران آن است.

  از این پس تا 5 آگوست ، می توانید Days Gone را فقط با 39.99 دلار بدست آورید یا Hitman 3 را با نصف قیمت - تنها با 29.99 دلار - انتخاب کنید. Grand Theft Auto V: Premium Edition نیز نیم بها است و فقط به 14.99 دلار می رسد و اگر هنوز اپرای اسب Rockstar ، Red Dead Redemption 2 را بررسی نکرده اید ، با 33 درصد تخفیف در دسترس است.

  همچنین می توانید Cyberpunk 2077 را با 1/3 تخفیف ، با قیمت 40.19 دلار دریافت کنید. شبیه ساز بسیار عالی شهر Cities: Skylines 75 درصد تخفیف دارد و فقط به 7.49 دلار می رسد. من سرانجام اخیراً این بازی را آغاز کردم و واقعاً از آن لذت برده ام.

  همچنین بررسی کنید: برترین بازی های رایانه ای رایگان که در ماه جولای از فروشگاه Epic Games ، Steam ، Amazon و موارد دیگر ادعا می کنید

  همچنین چندین بازی برای انتخاب در سطل تخفیف عمیق وجود دارد (تخفیف 90 درصدی) از جمله SOMA ، Deponia: The Complete Journey ، Figment ، Amnesia: The Dark Descent ، Amnesia: A Machine for Pigs، AER و Tormentor X Punisher.

  فروش تابستانی Epic Games تا 5 اوت ساعت 10 صبح انجام می شود آیا قصد دارید چیز جدیدی انتخاب کنید؟

خبرهای دیگر از بازی