خبر

 • تک بورد - Epic 's launcher بازی یک باتری گربه در برخی از سیستم عامل ها ، به ویژه Ice Lake است

  Epic 's launcher بازی یک باتری گربه در برخی از سیستم عامل ها ، به ویژه Ice Lake است
  2 روز و 11 ساعت قبل

  اگر بازی ها را از فروشگاه Epic Games Store روی لپ تاپ بارگیری و بازی می کنید ، ممکن است بخاطر داشته باشید که باتری شما سریعتر از آنچه انتظار دارید خالی می شود. آزمایشات نشان می دهد که باتری تخلیه شده از راه انداز Epic تا 20 درصد بیشتر از باتری Steam طول می کشد.

  هنگام انجام بازی از لانچری مانند Steam یا Epic قابل درک است ، منابع مورد نیاز برای اجرای برنامه فروشگاه بیشتر از این است که شما فقط بازی را بومی اجرا کرده باشید. اما به پرتابگرها چه مقدار بیشتری احتیاج دارید ، خصوصاً وقتی فقط در پس زمینه اجرا می شوند؟

  پاسخ به این بستگی دارد که از کدام برنامه فروشگاه استفاده می کنید. PC World چند آزمایش محدود را در مقایسه برنامه Epic Games Store (EGS) با پرتاب Steam انجام داد. آنها از یک سرفیس پرو 7+ با پردازنده یازدهمین یخ دریاچه و یک لپ تاپ 3 مبتنی بر Ryzen استفاده کردند.

  در هر دو سیستم عامل ، اجرای برنامه Steam در پس زمینه هیچ تاثیری در دوام باتری نداشت. . آزمایش کنندگان با تخلیه باتری در Surface Pro 7+ پس از تنظیم مجدد کارخانه ، مقدار پایه 603 دقیقه را تعیین می کنند. با استفاده از لانچر Steam که در نوار وظیفه پنهان شده است ، عمر باتری به 587 دقیقه کاهش یافته است ، که با افت ناچیز 2.7 درصدی مواجه شده است. در حال اجرا پنهان EGS زمان اجرا را به 482 دقیقه کاهش داد. این 20 درصد کاهش نسبت به اجرای پاک و کسری 17 درصدی در مقابل استیم است.

  https://techbord Launcher بازی .com Epic در برخی از سیستم عامل ها مخصوصاً Ice Lake

  یک باتری است. در لپ تاپ Ryzen ، اختلافات به خصوص بین دو فروشگاه کمتر برجسته بود اما هنوز قابل توجه بود. یک کار تمیز باتری را در مدت 472 دقیقه کاهش داد. اجرای بخار پنهان هیچ تاثیری بر زمان اجرا نداشت. با این وجود ، پرتاب Epic عمر باتری را به 434 دقیقه کاهش داد که هشت درصد افت داشت. واضح است که هر دو برنامه با کارآیی بیشتری نسبت به رایانه لوحی روی لپ تاپ کار می کردند ، اما EGS همچنان گراز انرژی بود.

  هنگامی که در این مورد با او تماس گرفتید ، Epic گفت که به طور مداوم بهره وری انرژی برنامه خود را بهبود می بخشد.

  "به طور کلی ، ما به طور فعال در حال بهبود کارایی و کاهش مصرف برق پرتاب خود هستیم. بسته به باز بودن پنجره راه انداز ، میزان مصرف برق متفاوت است."

  در واقع ، اجرای برنامه EGS فعال بر روی پلت فرم Ice Lake باعث کاهش دوام باتری نسبت به زمان پنهان شدن (449 در مقابل 482) شد. با این حال ، به نظر می رسد که فقط نصب برنامه EGS حتی در صورت عدم ورود به سیستم تأثیر قابل توجهی داشته است ، زمان اجرا را به 514 دقیقه کاهش می دهد ، که نسبت به آزمون با اجرای آن در نوار وظیفه بهتر است اما هنوز هم 12.5 درصد کارآیی کمتری نسبت به Steam دارد .

  توجه به این نکته مهم است که اگرچه PC World چندین بار آزمایش ها را برای اثبات سازگاری انجام داد ، اما فقط از دو سیستم عامل OEM استفاده کرد. مسافت پیموده شده بسته به پیکربندی سخت افزار و سایر عوامل متفاوت خواهد بود. فقط توجه داشته باشید که اگر از لانچر Epic استفاده می کنید ، به احتمال زیاد بیش از حد لازم باتری مصرف می کنید.

  اعتبار تصویر: Fortnite توسط Dennizn ، عمر باتری توسط PC World

خبرهای دیگر از بازی