خبر

 • تک بورد - Epic Online Services قابلیت صوتی ضد تقلب و رایگان در بازی را اضافه می کند

  Epic Online Services قابلیت صوتی ضد تقلب و رایگان در بازی را اضافه می کند
  11 روز قبل

  چرا مهم است: Epic Games در ابتدا خدمات Epic Online را به عنوان مجموعه ای از سرویس های آنلاین Fortnite راه اندازی کرد ، اما از آن زمان این امکان را به صورت رایگان در اختیار همه سازندگان قرار داده است که به آنها امکان می دهد با استفاده از موتور ، فروشگاه یا پلت فرم بازی های خود را به راحتی راه اندازی ، کار و مقیاس بندی کنند به انتخاب خودشان و اکنون ، خدمات Epic Online با افزودن دو ویژگی جدید (و رایگ

  Voice یک سرویس ارتباط صوتی بین پلتفرمی است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا به راحتی و به صورت یکپارچه قابلیت گفتگوی صوتی درون بازی را به پروژه های خود اضافه کنند. با استفاده از Voice ، devs می تواند به بازیکنان قابلیت چت یک به یک یا گروهی را در چندین سیستم ، چه در هنگام مسابقه و چه در لابی ارائه دهد. بهترین اما ، Epic تمام مقیاس های مربوط به مقیاس و تعمیر و نگهداری را در انتها برطرف می کند.

  این ویژگی در ابتدا برای Fortnite ایجاد شده است ، جایی که ثابت شده تجربه ای با کیفیت و قابل اعتماد را در مقیاس گسترده ارائه می دهد. / p>

  صحبت از Epic گفت که اکنون بیش از 500 میلیون حساب با 2.7 میلیارد ارتباط دوستانه در Fortnite ، Rocket League و فروشگاه Epic Games دارد.

  Easy Anti-Cheat ، در همین حال ، مالکیت Epic در سال 2018 از طریق خرید Kamu. با استفاده از آن ، توسعه دهندگان كنترل مستقیم اجرای ضد تقلب در بازی های خود را دارند. این سرویس با کشف تکنیک های جدید جلوگیری و تقلب به طور مداوم در حال تکامل است.

  توسعه دهندگان علاقه مند به امتحان سرویس های Epic Game Services می توانند از طریق وب سایت Epic به صورت رایگان ثبت نام کنند.

خبرهای دیگر از بازی