خبر

 • تک بورد - Epic Games Store در حال آزمایش بتا است که بازی خود را شبیه Steam Direct منتشر می کند

  Epic Games Store در حال آزمایش بتا است که بازی خود را شبیه Steam Direct منتشر می کند
  28 روز و 16 ساعت قبل

  Epic Games یک بتا باز برای ابزارهای انتشار جدید آغاز می کند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد بازی هایی را در فروشگاه خود منتشر کنند ، مشابه آنچه توسط Steam Direct در پلت فرم رقیب ارائه می شود. Epic می خواهد سرعت بازی های جدیدی را که تحت پوشش آنها هستند ، افزایش دهد ، اما تا چه حد مشخص نیست.

  تا به حال ، توسعه دهندگانی که می خواستند بازی ها را در فروشگاه Epic منتشر کنند ، باید در هر مرحله از مراحل تأییدیه تکیه می کردند. با بتا جدید ، شرکت های بازی که در آن ثبت نام می کنند می توانند صفحات پروژه ، دستاوردها و قیمت گذاری را به تنهایی تنظیم کنند ، همچنین نسخه های بارگذاری و به روز رسانی را بارگذاری کنند. هر توسعه دهنده یا ناشری می تواند در نسخه بتا ثبت نام کند ، اما Epic شرکت کنندگان نهایی را انتخاب می کند.

  به نظر نمی رسد محدودیت های خاصی برای نوع بازی هایی که توسعه دهندگان می توانند خارج از قوانین استاندارد منتشر کنند وجود دارد. در برابر مواردی مانند نقض حق چاپ ، محتوای نفرت انگیز و پورنوگرافی. بازی های دارای مولفه های چندنفره باید با بازی های رایانه ای از سایر ویترین های فروشگاه بازی متقاطع داشته باشند.

  یکی از نقاط اصلی فروش Epic Games Store ظاهر یک ویترین فروشگاه در مقایسه با Steam بوده است - یکی جایی که بازی ها هر روز تحت جریان عظیم و گسترده ای از محتوای جدید قرار نمی گیرند.

  وقتی Valve Steam Direct را راه اندازی کرد ، این موضوع حتی بیشتر بحث برانگیز شد. از مغازه. از آن زمان ، تقریباً هر چیزی را روی Steam مجاز کرده است. امسال تعداد بازی های Steam به 50،000 رسید ، در حالی که در حال حاضر کمتر از 700 بازی در فروشگاه Epic وجود دارد.

  اینکه Epic در هنگام انتشار بازی های جدید چقدر دقیق خواهد بود ، هنوز مشخص نیست.

خبرهای دیگر از بازی