خبر

 • تک بورد - Epic Games شرکت مادر توسعه دهنده Fall Guys ، Mediatonic را خریداری کرد

  Epic Games شرکت مادر توسعه دهنده Fall Guys ، Mediatonic را خریداری کرد
  21 روز و 3 ساعت قبل

  چرا مهم است: Tonic Games به تازگی با Epic Games ادغام شده است. این هلدینگ صاحب توسعه دهنده Fall Fall Guys Mediatonic است. Fall Guys از زمان راه اندازی در آگوست 2020 بیش از 11 میلیون بارگیری را فقط در Steam مشاهده کرده است. همچنین بیشترین بارگیری رایگان در تاریخ PlayStation Plus بود. این معامله سودمند متقابل به اپیک یک گاو نقدی بالقوه دیگر می بخشد ، در حالی که به Tonic منابع و آزادی گسترش و ساخت را

  روز سه شنبه ، مدیاتونیک خبر داد که موفقیت محبوب خود در Fall Guys: Ultimate Knockout برای پنج جایزه BAFTA نامزد شده است. به طور هم زمان ، این خبر درست در همان زمان اعلام شد که اپیک گیمز خبر از اتمام معامله برای انتخاب شرکت مادر استودیو Tonic Games Group داد. این خرید همچنین استودیو Fortitude Games و ناشر Irregular Corporation را زیر چتر Epic قرار می دهد.

  Epic اصرار دارد که گیم پلی Fall Guys در نتیجه ادغام تغییر نخواهد کرد. با این حال ، در یک پست وبلاگ جداگانه ، مدیاتونیک می گوید که می خواهد برخی از عناصر Fortnite و Rocket League را در مسیر مانع خود به سبک جنگ رویال پیاده سازی کند. از سیستم های حساب ، کراس بازی و جوخه در مقابل جوخه به عنوان ویژگی هایی که امیدوار است بتواند برای بچه های فال بیاورد نام برد.

  ما برای 5 BAFTAS نامزد شده ایم! با تشکر از شماBAFTAGames pic.twitter.com/OpaGMoOt6b

  - Fall Guys 4041

خبرهای دیگر از بازی