خبر

 • تک بورد - Epic Games برای یادگیری Unreal Engine و کسب مقداری شیرین رقابتی را آغاز می کند

  Epic Games برای یادگیری Unreal Engine و کسب مقداری شیرین رقابتی را آغاز می کند
  21 روز و 15 ساعت قبل

  Epic Games در تلاش است تا بازی سازان جدید Unreal Engine را آموزش دهد. آنها پنج دوره را لیست کرده اند که می توانید در آن فرصت کسب یک کلاهبرداری با برچسب Unreal را داشته باشید.

  اگر زمستان امسال مثل من و بسیاری دیگر هستید ، در خانه گیر کرده اید و به فکر انتخاب یک سرگرمی جدید هستید. با اطلاع از این موضوع ، Epic Games به تازگی مسابقه ای را آموزش داد تا برخی مهارت های اساسی بازی سازی را با قول برخی از بازی های شیرین Unreal Engine به 25 شرکت کننده خوش شانس به مردم بیاموزد.

  مسابقه ساده است: شما پنج دوره ذکر شده را در آنها شرکت می کنید پورتال یادگیری آنلاین ، که در مقایسه با بسیاری از شرکت های دیجیتال هنر و بازی در واقع کاملا جامع است ، و سپس نشان تکمیل و چندین هشتگ (#LearnUnreal و #Contest) خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و در مورد تجربه شما در این دوره حاکی است. به اشتراک گذاشتن نکات مفید با سایر زبان آموزان نیز توصیه می شود.

  مهلت ورود 13 دسامبر سال 2020 ، درست قبل از نیمه شب ET است. برندگان برخی از کالاهای دارای برچسب غیر واقعی مانند کوله پشتی ، بطری آب فلزی و ماوس بی سیم دریافت می کنند.

  https://techbord.com Epic Games برای یادگیری Unreal Engine و کسب مقداری شیرین رقابت ایجاد می کند

  Epic Games غالباً جوایز و مسابقاتی را برای توسعه بازی های Indie باز می کند که از Unreal به روش های منحصر به فرد ، تخیل یا تأثیرگذار استفاده می کنند. این ممکن است برای کاربران جدید بیگانه باشد ، بنابراین این مسابقه کسی را هدف قرار می دهد که ممکن است هرگز کد نویسی نکرده باشد ، 3D را امتحان نکرده باشد یا فقط بخواهد در ایجاد محتوای تعاملی تغییر ایجاد کند.

  این فشار برای یادگیری Epic's است موتور محبوب پس از اعلام رقبای Unity اعلام کرد که 83.6 میلیون دلار از IPO اخیر خود برای صندوق تأثیرات اجتماعی Unity کنار می گذارد. بخشی از این صندوق برای جذب حدود 80،000 سازنده جدید در توسعه بازی از طریق موتور Unity استفاده خواهد شد. این تعداد بسیار زیاد به نظر می رسد و وجود دارد ، اما برای زمینه ، به طور متوسط ​​علاوه بر 115000 شغل جدید Unity در سال ایجاد می شود.

  دوره های ذکر شده برای مسابقه Epic Games عبارتند از: / p> ساخت محیط بازی دفتر کاراگاه با تبدیل نقشه به C ++ ایجاد Photoreal Cinematics با Quixel Ambient and Procedural Sound Design Dynamic Audio

  بعد از یک اسکن سریع ، به نظر می رسد بین 45 دقیقه تا 3 ساعت است و سه هفته دیگر باقی مانده است. وارد شدن اگر مشتاق هستید که بازی را واگذار کنید و اوقات فراغت دارید ، شاید اکنون زمان تلاش است.

خبرهای دیگر از بازی