خبر

 • تک بورد - Epic کل سه گانه Tomb Raider را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد

  Epic کل سه گانه Tomb Raider را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد


  24 روز و 19 ساعت قبل

  Epic Games به عنوان بخشی از فروش تعطیلات خود متعهد شده است که هر روز یک بازی رایگان را در طول مدت رویداد ارائه دهد. در روز پنجشنبه، توسعه‌دهنده و ناشر قالب یک روزه را با عرضه سه بازی Tomb Raider شکستند. با این حال بهترین، این یک پیشنهاد 24 ساعته نیست، زیرا یک هفته کامل برای گرفتن آنها فرصت دارید.

  از اکنون تا 6 ژانویه ساعت 10 صبح، می‌توانید نسخه‌های رایگان بازی Tomb Raider نسخه سال، Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration و Shadow of the Tomb Raider: Definitive را دریافت کنید. نسخه. این سه بازی معمولاً مبلغی معادل 89.97 دلار برای شما به ارمغان می آورد.

  دهمین عنوان این مجموعه، Tomb Raider در سال 2013 حذف شد و اکثراً نظرات مثبتی را از جامعه بازی دریافت کرد. Rise of the Tomb Raider در اواخر سال 2015 به عنوان یک دنباله مستقیم دنبال شد و امتیاز 86 از 100 را در متاکریتیک روی رایانه های شخصی و ایکس باکس وان کسب کرد.

  Shadow of the Tomb Raider روایت را از Rise of the Tomb ادامه داد. Raider زمانی که در اواخر سال 2018 وارد شد، اما شروع کندتری داشت و نسخه PC تنها به امتیاز 77 از 100 در متاکریتیک رسید.

  فروش تعطیلات Epic تا 6 ژانویه ادامه دارد، به این معنی که هنوز زمان وجود دارد. برای استفاده از کوپن 10 دلاری Epic. با استفاده از آن، می‌توانید 10 دلار تخفیف اضافی برای هر بازی با قیمت 14.99 دلار یا بیشتر پس از تخفیف‌های دیگر دریافت کنید.


  تگ ها:

  epic , گانه , tomb , raider , صورت , رایگان , اختیار , قرار


  v 24
خبرهای دیگر از بازی