techbord.com Epic به بازیکنان Fortnite با بودجه محبوس در اکوسیستم اپل

تقریباً سه ماه است که اپل Fortnite را از App Store بوت کرده و اساساً پخش کننده های Mac و iPhone را بر روی آن دستگاه ها مسدود کرده است. اپیک و اپل هنوز در دادگاه ها به دلیل نارضایتی های خود با یکدیگر مبارزه می کنند ، در حالی که بازیکنانی که کیف پول V-Bucks را روی آن سیستم عامل ها دارند منتظر می مانند.

در حالی که Epic و Apple به دادگاه ادامه می دهند ، بازیکنان Mac و iPhone Fortnite پس از به روزرسانی فصل 2 فصل 2 ، به بازی در سیستم عامل های دیگر ادامه داده اند. هرگونه غارت یا ارز مجازی (V-Buck) در این حساب ها اساساً در هاله ای از ابهام است تا زمانی که دو شرکت بتوانند اختلافات خود را برطرف کنند.

مشتریان نسبت به وجوه منجمد بیش از حد متعفن نشده اند ، اما حماسه می خواهد در V-Bucks قفل شده خوب شود. هفته گذشته ، این شرکت از طریق حساب Status Fortnite خود توییت کرد که به بازیکنان Mac و iPhone اعتبار اعطا می کند که می تواند در هر سیستم عامل دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

از آنجا که Mac & iOS برای به روزرسانی Fortnite مسدود شده است ، ما " شروع به اعطای جایزه V-Bucks برای بازیکنان در این سیستم عامل ها - هزینه در هر سیستم عامل. انتظار می رود کمک هزینه V-Bucks تا 9 نوامبر تکمیل شود.

- وضعیت Fortnite (FortniteStatus) 6 نوامبر 2020

برای بازیکنان Mac: هرکسی که قبلاً Fortnite را در Mac بازی کرده باشد پاداش برابر دریافت می کند به موجودی V-Bucks خرج نشده شما که از Epic خریداری شده است ، بپردازید.

- وضعیت Fortnite (@ FortniteStatus) 6 نوامبر 2020

چند روز طول کشید تا کمک های مالی به همه بازیکنان پرداخت شود ، اما از روز دوشنبه ، هرکسی که در نمایه های Fortnite خود در دستگاه های اپل پول داشته باشد ، باید برخی از پول های زود هنگام کریسمس را در حساب های فعلی خود در سیستم عامل های دیگر مشاهده کند. انتقال اعتبار مستقیم یا هدیه اعتبار در حالی که موجودی کیف پول های iOS و macOS را حفظ می کنید. با توجه به سخاوت گذشته Epic با توسعه دهندگان ، احتمالاً مورد آخر است. اگر و هنگامی که اپل Fortnite را بازگرداند ، ممکن است کاربران کیف پول خود را دست نخورده ببینند. ما باید ببینیم که وقتی همه گرد و غبار ته نشین شود چه اتفاقی می افتد ، که ممکن است سالها طول بکشد با این همه رفت و برگشتی که تاکنون دیده ایم.

Epic به بازیکنان Fortnite با بودجه محبوس در اکوسیستم اپل "پاداش" V-Bucks داد
gaming/epic-به-بازیکنان-fortnite-با-بودجه-محبوس-در-اکوسیستم-اپل.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.