خبر

 • تک بورد - Epic با بهینه سازی های جدید 60 گیگابایت از حجم فایل PC Fortnite را اصلاح می کند

  Epic با بهینه سازی های جدید 60 گیگابایت از حجم فایل PC Fortnite را اصلاح می کند
  5 روز و 9 ساعت قبل

  ما در عصری زندگی می کنیم که اندازه نصب بازی های ویدیویی به قدری زیاد است که حتی برخی دیگر نمی توانند در SSD های کوچکتر جای بگیرند - ما به شما نگاه می کنیم ، Call of Duty: Modern Warfare. با این حال ، هر از گاهی ، یک توسعه دهنده موفق می شود بازی خود را آنقدر خوب بهینه کند که در واقع اندازه پرونده را کاهش دهد - به طور قابل توجهی. این دقیقاً همان چیزی است که امروز اپیک با Fortnite انجام داد.

  برای کسانی که با اخبار Fortnite همگام نبوده اند ، بازی اخیراً به اندازه 90 گیگابایت بارگیری در رایانه رسیده است. این در مقایسه با Modern Warfare ، یا حتی نسخه های PC تک نفره مانند Red Dead Redemption 2 (که 150 گیگابایت بود) کم رنگ است ، اما کم نیست.

  خوشبختانه ، همانطور که اشاره کردیم لحظه ای پیش ، Epic توانسته است این روند را برای Fortnite معکوس کند. در پست توییتر خود که روز گذشته منتشر شد ، این شرکت نشان داد که به دلیل "بهینه سازی " در رایانه شخصی ، اکنون اندازه پرونده Fortnite "بیش از 60 گیگابایت کوچکتر است "

  لطفاً به اندازه پچ توجه داشته باشید در رایانه بزرگتر از حد معمول خواهد بود (تقریباً 27 گیگابایت). این به منظور بهینه سازی در رایانه است که منجر به کاهش حجم پرونده Fortnite (بیش از 60 گیگابایت کوچکتر) ، بارگیری کمتر برای وصله های بعدی و بهبود عملکرد بارگیری می شود.

  - وضعیت Fortnite (FortniteStatus) 20 اکتبر 2020

  این یک کاهش گسترده حجم پرونده است و باید منجر به بارگیری سریعتر (و کوچکتر) پچ در آینده و همچنین بارگذاری سریعتر شود. متأسفانه ، یک مقدار داد و ستد وجود دارد - آخرین وصله به طور قابل توجهی بزرگتر از حد معمول است و در کل با 27 گیگابایت عرضه می شود. اگر بعداً به معنی تکه های کوچکتر باشد ، اکنون

خبرهای دیگر از بازی