خبر

 • تک بورد - Epic از بازیکنان Fortnite می پرسد که آیا علاقه به اشتراک ماهیانه دارند؟

  Epic از بازیکنان Fortnite می پرسد که آیا علاقه به اشتراک ماهیانه دارند؟
  2 روز و 12 ساعت قبل

  آیا برای نشان دادن حمایت خود از Fortnite ، در حالی که برخی از موضوعات اضافی را دریافت می کنید ، هزینه ماهانه اضافی پرداخت می کنید؟ اگر چنین است ، اپیک می خواهد از شما بشنود. این شرکت نظرسنجی ها را برای کاربران خود ارسال می کند تا واکنش آنها را نسبت به مفهوم اشتراک ماهانه Fortnite ارزیابی کند.

  قبل از ادامه کار ، توضیح دهیم: با استفاده از مدل اشتراک ، نمی گوییم Epic قصد دارد هزینه شما را فقط برای بازی Fortnite از شما دریافت کند. این بازی به همان دلیل محبوبیت گسترده ای دارد که رایگان است و این چیزی نیست که Epic به زودی با آن آشفتگی کند.

  در عوض ، مدل اشتراکی که ما به آن اشاره می کنیم در اصل یک بسته حامی ماهانه است. با قیمتی بین 14 تا 20 دلار در ماه (قیمت نظرسنجی در هر کاربر متفاوت است ، احتمالاً به دلیل استراتژی تست A / B از Epic است) ، شما می توانید به Battle Pass فصل Fortnite ، دسترسی زود هنگام به لباس pack "که در نهایت در فروشگاه بازی فروخته می شود و 1000 V-Bucks در ماه.

   https://techbord.com Epic از بازیکنان Fortnite می پرسد که آیا علاقه ای به اشتراک ماهیانه دارند؟

  من خودم بازیکن Fortnite نیستم ، گفتن آن سخت است اینکه آیا این محتوا برای هر ماه حداکثر 20 دلار ارزش خوبی دارد یا نه. با توجه به تجربیات من در مورد مدل های اشتراک در بازی های دیگر ، به خصوص MMO ، من تمایلم به "احتمالاً نه" است - 10 یا 12 دلار یک قیمت قابل قبول تر است.

  هنوز ، Fortnite بازیکنان اگر مشتاقانه نیستند هیچ چیز نیستند ، بنابراین Epic به خوبی می تواند با هزینه اشتراک بیشتری از بین برود. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که فعلاً این مدل اشتراک فقط مورد نظرسنجی قرار می گیرد - هنوز آن را پخش نکرده است.

  Epic می تواند در آخرین لحظه تصمیم به اسقاط آن بگیرد ، یا به طور قابل توجهی تغییر دهید. فقط زمان مشخص خواهد شد ، اما در حال حاضر ، بازیکنان ممکن است خودشان را برای دیدن این نوع درآمد اضافی آماده کنند.

خبرهای دیگر از بازی