خبر

 • تک بورد - Emulation aggregator RetroArch اکنون در Steam و رایگان است

  Emulation aggregator RetroArch اکنون در Steam و رایگان است
  4 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ RetroArch ، پیش نمایشی که شبیه سازها را برای طیف گسترده ای از رایانه های کلاسیک و کنسول های بازی گرد هم آورده است ، اکنون از طریق Steam در دسترس عموم قرار گرفته است. این بعد از یک سال آزمایش بتا می آید و باید استفاده از RetroArch را آسان تر کند.

  نسخه RetroArch در Steam عمدتا همان نسخه موجود در وب سایت رسمی یا از طریق itch.io است ، به جز نحوه بارگیری هسته ها توسط کاربران - که به RetroArch اجازه می دهد تا از موارد مختلف تقلید کند سیستم های. به جای استفاده از "Core Downloader " در خود RetroArch ، کاربران باید آنها را به روشی که DLC را برای هر بازی Steam بارگیری می کنند بارگیری کنند. RetroArch در Steam به همراه تمام "DLC. "

  تا زمان نوشتن این مقاله ، 10 هسته از این طریق در دسترس هستند. در مجموع ، آنها باید به کاربران اجازه دهند از سیستم هایی مانند Nintendo Entertainment System ، Super Nintendo ، Game Boy ، Atari 2600 ، Neo Geo ، Sega Saturn ، PlayStation اصلی ، Nintendo 64 و موارد دیگر تقلید کنند. هسته های اضافی در آینده اضافه می شوند ، اما همچنین می توان سایر هسته ها را به صورت دستی با بارگیری مستقیم آنها از سایت RetroArch و کپی آنها در پوشه RetroArch در steamapps> common> RetroArch> هسته ها نصب کرد.

  < p> https://techbord.com Emulation aggregator RetroArch هم اکنون در Steam است و رایگان

  RetroArch دارای سالها به عنوان راهی ساده برای تقلید از بسیاری از سیستم های کلاسیک مختلف از طریق رابط یکپارچه مورد استقبال قرار گرفت. بارگیری آن از طریق Steam باید نصب و نگهداری RetroArch را هموارتر کند.

  تنظیمات پیکربندی کنترلر Steam باید به RetroArch نیز کمک بزرگی باشد. هنگام استفاده از کنترلر ، راه اندازی RetroArch از طریق حالت تصویر بزرگ Steam نیز آسان تر خواهد بود. شروع مستقیم RetroArch از طریق دستگاه اجرایی نیازی به اجرای Steam ندارد.

  این می تواند یک دارایی اصلی برای Steam Deck دستی Valve باشد ، زیرا RetroArch می تواند بطور طبیعی از طریق SteamOS اجرا شود. نصب لینوکس RetroArch احتمالاً قبلاً روی Steam Deck کار می کرد ، اما اکنون صاحبان احتمالی می توانند آن را بدون ترک رابط Steam نصب و استفاده کنند.

خبرهای دیگر از بازی