خبر

 • تک بورد - Eleven سعی می‌کند در تیزر فوق‌العاده Stranger Things S4 خود را با زندگی اجتماعی وفق دهد

  Eleven سعی می‌کند در تیزر فوق‌العاده Stranger Things S4 خود را با زندگی اجتماعی وفق دهد
  20 روز و 15 ساعت قبل

  افراد موج‌سوار، پیست‌های غلتکی، دختران پست، و چند مدل موی بسیار فاجعه‌بار
  روز چیزهای عجیب، به مناسبت سالگرد ناپدید شدن مرموز ویل بایرز (در ۶ نوامبر ۱۹۸۳) در S1 از سریال بسیار محبوب نتفلیکس وجود دارد. غول استریم این مناسبت را با انتشار یک تیزر دیگر برای S4 جشن گرفته است - و رک و پوست کنده است.

  فصل چهارم Stranger Things در سال 2022 در نتفلیکس پخش خواهد شد.

  نتفلیکس طی سال گذشته یا بیشتر تیزرهایی را برای S4 منتشر کرده است، و واقعاً همه جا پخش شده اند. به عنوان مثال، تیزری که در ماه مه منتشر شد، فیلم کلاسیک Stranger Things بود که به طرز شومی به بازگشت شکنجه‌گر دوران کودکی Eleven (میلی بابی براون) و دکتر مارتین برنر (متیو مودین) «پاپا» اشاره کرد. ظاهراً برنر توسط دموگورگون در S1 کشته شد، اما در مورد بقای احتمالی او اشاره شده است. قبلاً می دانستیم که دیوید هاربر در نقش هاپر به همراه بقیه بازیگران اصلی بازخواهد گشت: وینونا رایدر، فین ولفهارد، ناتالیا دایر، نوآ شنپ، چارلی هیتون، جو کیری، کالب مک لافلین و سدی سینک.

  ما همچنین می‌دانیم که این اولین فصلی خواهد بود که عمدتاً خارج از هاوکینز اتفاق می‌افتد، زیرا Eleven و Byers دور شده‌اند و به نظر می‌رسد هاپر توسط روس‌ها زندانی شده است. مایا تورمن-هاک در نقش رابین، برت گلمن در نقش موری باومن، کارا بونو در نقش مادرسالار ویلر بازمی‌گردد، و ما بیشتر پریا فرگوسن را خواهیم دید که نقش خواهر کوچکتر لوکاس، اریکا را بازی می‌کند. در میان بازیگران جدید، رابرت انگلوند از شهرت Nightmare on Elm Street است که پیوند کوچک خوبی به ترسناک کلاسیک دهه 80 است.

  تبلیغات

  تیزر دیگری در ماه سپتامبر در جریان رویداد جهانی هواداران Netlix Tudum منتشر شد. لحن آن به طور قابل توجهی متفاوت بود، و با فلاش بک دهه 50 خود به یک تراژدی مرموز در کرید هاوس، و به دنبال آن یک برش سریع با گروه هاوکینز که خانه متروکه‌ای را کاوش می‌کردند، حال و هوای مهمی از اسکوبی دو ایجاد کرد. شات پایانی یک تیک تاک ساعت پدربزرگ را نشان می داد که به همان تیک تاک ساعت در وارونه تغییر می کرد. بنابراین احتمالاً Creed House به نحوی با فصل‌های قبل مرتبط است.

  این تیزر جدید، از نظر ظاهری، ظاهراً فیلم‌های دبیرستانی دهه 1980 را به صورت کاملاً متفاوت دیگری می‌گیرد. ما با Eleven شروع می کنیم که نامه ای شاد به مایک می نویسد و زندگی جدید ظاهراً گلگون او را در کالیفرنیا توصیف می کند، 185 روز پس از نقل مکان با بایرز به آنجا. او قسم می خورد که بالاخره سازگار شده است، مدرسه را دوست دارد و دوستان زیادی پیدا کرده است - همه اینها دروغ است. حداقل او می تواند مایک را در طول تعطیلات بهاری آینده ببیند. اما ما بهتر از اینکه فکر کنیم این "بهترین تعطیلات بهاری تا کنون" خواهد بود، می دانیم، و نگاه های اجمالی که از حمله افراد مسلح به خانه بایرز، تعقیب و گریز ماشین و انفجارها می بینیم، گویای آن است. آن‌ها با صحنه‌های پیست غلتکی دهه 1980 و برخی مدل‌های موی بسیار فاجعه‌بار برای گروه Stranger Things، از جمله یازده، آمیخته شده‌اند.

  راستش، در این مرحله، من هنوز نمی‌دانم این فصل چهارم درباره چیست، یا حتی چه چیزی است. به نظر می رسد (یا احساس می شود). فصل چهارم Stranger Things در سال آینده روی نتفلیکس می‌آید، بنابراین هنوز زمان برای برادران دافر وجود دارد تا نوعی دیدگاه منسجم را برای S4 بیان کنند. اما این تریلر اینطور نیست.

  تصویر فهرست شده توسط YouTube/Netflix

خبرهای دیگر از بازی