خبر

 • تک بورد - Elder Scrolls Online در حال دریافت DLSS و دوقلوی بد آن ، DLAA است

  Elder Scrolls Online در حال دریافت DLSS و دوقلوی بد آن ، DLAA است
  9 ساعت و 39 دقیقه قبل

  Nvidia DLSS در بهبود عملکرد در عناوین مدرن با هزینه کمی برای کیفیت تصویر عالی است. اما عناوین قدیمی که نیازی به اجرای سریع ندارند چطور؟ ظاهراً می تواند برعکس آنها را انجام دهد: بهبود کیفیت تصویر با هزینه عملکرد ناچیز.

  در جریان زنده اخیر ، توسعه دهندگان آن اعلام کردند که The Elder Scrolls Online با DLSS در پاییز به روز می شود. این یک تغییر خوش آمدید برای بازیکنان با سخت افزار قدیمی است ، اما صاحبان GPU های جدید را هیجان زده نمی کند. هر پردازنده گرافیکی RTX سری 3000 می تواند به راحتی فریم های 4k را با حداکثر تنظیمات نمایش دهد.

  توسعه دهندگان ESO برای استفاده از آنها نیز با Nvidia در مورد استفاده از فریم های وضوح بومی به عنوان ورودی برای DLSS صحبت کردند و از مرحله ارتقاء صرف نظر کردند. با استفاده از روش ضد پنهان سازی عمیق پخته شده DLSS-که در نهایت نتیجه آن گفتگوها نامیده شد-DLAA. سس DLSS.

  با تشکر از تیم NVIDIA برای شوخ طبعی و سپس حمایت از ما در انتشار این مورد هنگامی که ما این ربوده شدن فناوری DLSS آنها را مطرح کردیم و آزمایش کردیم. این چیزی نیست که هر بازی به آن احتیاج داشته باشد ، اما برای ESO این امر منطقی است. موارد فوق العاده

خبرهای دیگر از بازی