خبر

 • تک بورد - Elden Ring جایگزین Dying Light 2 به عنوان پربازدیدترین بازی در استیم می شود

  Elden Ring جایگزین Dying Light 2 به عنوان پربازدیدترین بازی در استیم می شود


  15 روز و 4 ساعت قبل

  تنها چند هفته تا انتشار بسیار مورد انتظار Elden Ring فاصله داریم. اگر چیزی نشان دهد که گیمرها چقدر هیجان زده از ورود عنوان From Software هستند، این نمودار لیست بازی های Steam است که به تازگی شاهد عبور Elden Ring از Dying Light 2 بوده و رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

  پلتفرم تحلیلی SteamDB نشان می‌دهد که اکنون ۲۸۱۱۸۳ نفر با استفاده از دکمه موجود در صفحه Steam بازی، Elden Ring را در لیست علاقه‌مندی‌های خود قرار داده‌اند. اخیراً بازی به کارگردانی هیدتاکا میازاکی به رتبه یک صعود کرده است—Dying Light 2 بیشترین آرزوها در کل سال گذشته بوده است.

  Elden Ring، که مشارکت های سازنده جهان را به نمایش خواهد گذاشت. از نویسنده بازی تاج و تخت، جورج آر آر مارتین، مطمئناً از زمان معرفی خود، تبلیغات زیادی را به خود جلب کرده است. در ابتدا قرار بود این بازی در 21 ژانویه عرضه شود، اما مانند بسیاری از بازی‌های بزرگ این روزها، آن تاریخ به 25 فوریه به تعویق افتاد. Bandai Namco گفت این تاخیر به دلیل "عمق و آزادی استراتژیک بازی" بیش از حد اولیه است. انتظارات.

  https://techbord.com <b>Elden</b> <b>Ring</b> <b>جایگزین</b> <b>Dying</b> <b>Light</b> 2 به <b>عنوان</b> پرطرفدارترین <b>بازی</b> در Steam شد.


  تگ ها:

  elden , ring , جایگزین , dying , light , عنوان , پربازدیدترین , بازی , استیم


  v 6
خبرهای دیگر از بازی