خبر

 • تک بورد - Elden Ring تا ماه فوریه به تعویق افتاد ، آزمایش شبکه بسته ماه آینده انجام می شود

  Elden Ring تا ماه فوریه به تعویق افتاد ، آزمایش شبکه بسته ماه آینده انجام می شود
  20 روز و 8 ساعت قبل

  Bandai Namco امروز از آزمایش شبکه بسته آینده RPG اکشن فانتزی تاریک FromSoftware ، Elden Ring خبر داد. با این حال ، این خبر همچنین با تاخیر در آخرین تاریخ انتشار بازی حدود یک ماه منتشر شد.

  FromSoftware می گوید که باید راه اندازی Elden Ring را از 21 ژانویه تا 25 فوریه 2022 تحت فشار قرار دهد. در همین حال ، توسعه دهنده یک آزمایش شبکه بسته را در پنج جلسه " پیش رو دارد "هر روز چند ساعت از 12 نوامبر تا 14 نوامبر بر روی کنسول ها طول می کشد. Bandai Namco اعلامیه را با یک تیزر مختصر و یک تصویر جدید (در بالا) مشخص کرد. کسانی که مایل به شرکت در آزمایش شبکه هستند باید قبل از 1 نوامبر ثبت نام کنند.

  پیام مهم: ELDEN RING در 25 فوریه 2022 منتشر می شود ، زیرا عمق و آزادی استراتژیک بازی بیش از انتظارات اولیه است. ممنون از اعتماد و حوصله شما ما مشتاقانه منتظر تجربه بازی در تست شبکه بسته در ماه نوامبر هستیم. تیم #ELDENRING

  - ELDEN RING (ELDENRING) 18 اکتبر 2021

  Bandai Namco زمان جلسه آزمایش شبکه را ذکر کرده است در صفحه ثبت نام همه زمان های ذکر شده اقیانوس آرام است. دو جلسه اول صبح زود و عصر جمعه 12 نوامبر خواهد بود. جلسه سوم اواسط روز بعد و دو جلسه آخر صبح و عصر یکشنبه خواهد بود. تست شبکه برای کنسول های پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری خواهد بود. Elden Ring نیز برای رایانه شخصی منتشر می شود ، اما FromSoftware آزمایش شبکه PC را برنامه ریزی نکرده است.

  در آخر هفته ، شخصی حدود 30 ثانیه فیلم جدید از Elden Ring نشت کرد. طبق مطلبی در انجمن ResetEra که به کانال یوتیوب حذف شده و ویدیو ارسال شده است پیوند می خورد ، به نظر می رسد از نسخه Xbox One باشد. این ویژگی زیاد نشان نمی دهد - فقط یک بازیکن در حال دویدن و پرش در یک محیط بیرونی با قطب نما در بالای صفحه - دو ویژگی که در Dark Souls یا Bloodborne وجود نداشت. از نرم افزار ، پرش در بازی های خود را در جدیدترین عنوان خود ، Sekiro: Shadows Die Twice ، معرفی کرد.

خبرهای دیگر از بازی